Редакція LifeStyle 24 зібрала всю важливу інформацію про те, як складуться стосунки всіх знаків Зодіаку цього тижня з їх другими половинками. Любовний гороскоп – читайте у матеріалі.

Цікаво Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Овна

Цього тижня любовне життя Овнів буде сповнене хороших новин, тому стосунки розвиватимуться лише в кращу сторону. Ви зможете провести чудово час з партнером. І не зіпсуйте це раптовими скандалами. Натомість покажіть, що ви справді один одного кохаєте.

А самотнім Овнам треба частіше веселитися, лише так ви знайдете те, що шукали. Тож, не відмовляйте друзям у проханні погуляти. Можливо, на одній із зустрічей ви познайомитеся з чарівною людиною.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Тельця

Тельці останнім часом переживають безліч проблем, які не дозволяють вашим стосункам розвиватися. Але цього тижня планети допоможуть вам виправити ситуацію і позбутися від усього негативного. Відверто поговоріть з коханою людиною, вирішіть всі непорозуміння і влаштуйте романтичний вечір для двох.

Водночас самотні Тельці найближчими днями познайомляться з багатьма цікавими людьми, і хтось з них зможе у майбутньому зробити вас щасливими. Не бійтеся показати свої справжні почуття.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Близнюків

Близнюкам треба ставитися до свого любовного життя більш відповідально. Ви маєте вирішити всі конфлікти з партнером, які створили між вами проблеми. Бо інакше це може призвести до розриву стосунків. Радимо вам частіше дослухатися до другої половинки і робити приємні сюрпризи.

А одинокі Близнюки зможуть цього тижня познайомитися з новою людиною. Якщо ви відчуєте симпатію, то зізнайтеся у цьому, і тоді ви зможете побудувати серйозні стосунки.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Рака

Цього тижня Раки зіькнуться з деякими проблемами в особистому житті, а дискусія між вами може перерости у великий конфлікт. Тому будьте обережні, щоб не говорити і не робити того, про що потім будете шкодувати. Поводьтеся більш стримано і спробуйте все залагодити.

А самотні Раки зустрінуть людину, яка наповнить ваші дні позитивом, радістю та щастям. Разом ви проведете ідеально свій час, але чи виникне між вами кохання – невідомо.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Лева

Останнім часом у Левів виникають сумніви та підозри щодо поведінки вашого партнера. Спробуйте провести чесну розмову з коханою людиною. Це вам допоможе заспокоїтися і приймняти якесь рішення. Що б не сталося – не ставайте ворогом для близької людини.

Одиноким Левам не варто впадати у відчай, адже ви незабаром зустрінете людину, яка вас зачарує. З ним/нею ви зможете створити справжні стосунки, віру в які вже майже втратили.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Діви

Діви нарешті мають взяти справу у свої руки і додати трохи спокою та задоволення у своє життя. Обов’язково враховуйте потреби партнера, якщо хочете зробити його /її щасливими. Пам'ятайте, що ви самі "ковалі свого щастя".

Самотні Діви незабаром матимуть нове і захоплююче знайомствам. Ви отримаєте багато крутих моментів, але чи будувати стосунки з цією людиною – вирішувати вам.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Терезів

Цього тижня Терезам варто трохи більше часу приділити коханій людині щоб внести деякі зміни, які позитивно вплинуть на стосунки. Не дратуйтеся і не влаштовуйт сварки з партнером через дрібні образи, бо це може зіпсувати ваші стосунки.

Одиноким Терезам варто припинити бути одержимими своєю самотністю, наитомість дозвольте життю йти своїм плином. Коли прийде ваш час, ви знайдете своє кохання.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Скорпіона

Особисте життя Скорпіонаів цього тижня буде йти просто чудово. Ви і ваш партнер ще більше зблизитеся і проведете кілька прекрасних моментів разом. І не забудьите сказати коханій людині про свої справжні почуття та підтримку.

Одиноким Скорпіонам теж не варто стояти на місці – наважтеся зробити перший крок до людини, яка вас давно цікавить. Зірки допоможуть вам досягти успіху.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Стрільця

У любовному житті Стрільців цього тижня все буде чудово. Ваші стосунки будуть протікати легко та гармонійно, завдяки чудовому спілкуванню, яке ви матимете з партнером. Переконайтеся, що ви повністю чесні один з одним та вирішуєте всі непорозуміння між вами.

А самотнім Стрільцям треба піднімати свій настрій. Поки насолоджуйтеся свободою, адже вже зовсім скоро ви знайдете кохання всього свого життя.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Козерога

Цей тиждень буде оптимістичним для любовного життя Козерогів. Влаштуйте щиру розмову зі своїм партнером та з’ясуйте деякі питання, які викликають між вами напругу чи непорозуміння. Це допоможе вам розслабитися і зблизитися ще більше.

Натомість аура та чарівність самотніх Козерогів приведуть у ваше життя нових людей. Ви зовсім скоро зустрінете свою другу половинку.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Водолія

Цього тижня Водолії отримаають можливість виправити деякі помилки минулого та покращити свої стосунки. Ваше спілкування з партнером буде чудовим, і це допоможе вам подолати будь-які перешкоди. Приготуйте романтичне побачення чи приємний сюрприз коханій людині.

А самотні Водолії цього тижня будуть мати особливий шарм та чарівність, що підвищить вашу впевненість. І вам не завадить трохи флірту з незнайомою людиною, навіть якщо з цього не вийдуть серйозні стосунки.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп на тиждень 23 – 29 листопада 2020 року для Риб

Цього тижня у своєму любовному житті Риби отримають шанс позбутися всього негативного, що заважало вашим стосункам і засмучувало вас. Створіть позитивні та приємні моменти, які порадують партнера та зміцнять ваші стосунки.

А самотнім Рибам треба готуватися до нових стосунків. Незабаром ви зустрінете цікаву та захоплюючу людину, яка може змінити ваше життя.