LifeStyle 24 підготував актуальну інформацію про те, як складуться стосунки всіх знаків Зодіаку з їхніми партнерами. Більше – читайте у любовному гороскопі на цей тиждень.

Цікаво Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Овна

Овнам цього тижня потрібно поводитися більш розумно, щоб розпізнати свої помилки. Астрологи запевняють, що ви зможете вирішити всі конфлікти, ящо будете робити перші кроки до примирення. На вихідних вам з партнером треба розслабитесь і добре провести час, щоб зарядити свої стосунки енегією та коханням.

Натомість самотні цього тижня будуть мати багато зустрічей з друзями та нових знайомств. Можливо, ви знайдете своє кохання, адже у найближчі дні вами будуть всі захоплюватися.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Тельця

Тельцям нарешті варто визнати проблеми у ваших стосунках. Перестаньте їх ігнорувати і зробіть все можливе, щоб виправити їх та покращити стосунки з вашим партнером. На вихідних влаштуйте приємний сюрприз для коханої людини, це зміцнить ваші стосунки.

Одиноким Тельцям треба припинити почуватися нещасним. Радійте від своєї свободи, а кохання вас обов'язково знайде, коли прийде час.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Близнюків

Близнюкам треба більше часу проводити з партнером. Знайдіть собі нове хобі або займіться справами, які піднімуть настрій вам обом і оживлять ваші стосунки. Зблизившись, ви захочете поговорити про своє спільне майбутнє. Тож, можливо незабаром ваші стосунки вийдуть на новий рівень.

Натомість самотнім Близнюкам зірки допоможуть познайомитися з цікавими людьми. Але не поспішайте одразу створювати нові стосунки.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Рака

Цей тиждеень буде дуже позитивним для Раків, оскільки ви та ваш партнер надзвичайно зблизитеся один до одного. Висловіть свою любов та підтримку коханій людині. Але не покажіть себе занадто крутим, бо може зашкодити стосункам.

А самотнім Ракам варто брати все в свої руки і не чети, що хтось щось робитиме за вас. Зробіть перший крок до початку нових стосунків та зізнайтеся цій людині у своїх почуттях.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Лева

Стосунки Левів цього тижня можуть вийти на інший рівень, оскільки ваша пристрасть та щире кохання оживить іскру між вами. Тож, не втратьте її, створюючи конфлікти. Насолоджуйтеся своїми стосункаи зараз, адже ви з людиною, яку справді кохаєте і це взаємно.

Одиноким Левам теж не варто сидіти на місці і чекати, що інші допоможуть вам. Візьміть справи у свої руки, знайомтеся з новими людьми та зізнавайтеся у своїх почуттях.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Діви

Дівам астрологи рекомендують зблизитися зі своїм партнером і провести романтичний вечір разом. Це допоможе вам відчути кохання, незважаючи на труднощі вашого повсякденного життя. До прикладу, сплануйте романтичну вечерю або навіть невелику поїздку, яка підбадьорить вас. Ваша друга половинка це оцінить.

Самотнім Дівам зараз варто просто розважатися із друзями. На одній з таких зустічей вас чекає приємний сюрприз, але не квапте події.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Терезів

Цього тижня Терезам потрібно виправити деякі проблеми в стосунках, щоб вони не псували вам настрій. Уникайте конфліктів та зробіть приємне другій половинці. Це допоможе вам зміцнити ваш зв’язок і ви будете насолоджуватися кожною хвилиною стосунків.

Одинокі Терези можуть змінити своє життя самостійно, якщо вони робитимуть все самі, не чекаючи допомоги від інших людей. Адже ми самі творимо своє щастя.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Скорпіона

Скорпіонам варто подумати про зміну своєї поведінки з партнером. Вам краще зосереджуватися лише на тому, що насправді важливо для вас. Якщо ви будете наполягати на дрібницях, то будете постійно створювати проблеми з нічого. Краще розслабтеся і робіть те, що подобається вам обом. Покажіь коханій людині свої справжні почуття.

А самотнім Скорпіонам треба припинити "ховатися" від людей. Вийдіть з друзями на прогулянку, розважайтеся. В якийсь момент ви там і познайомитеся з людиною, яку шукаєте.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Стрільця

Стрільці зараз повинні прийняти більш відповідальну позицію щодо ваших стосунків. Цього тижня вам потрібно чесно поговорити зі своїм партнером, щоб ви обоє знали, куди ви рухаєтеся і чи обох це влаштовує. Якщо щось потребує змін, то зробть це. Робіть все, аби бути щасливими у стосунках.

Одиноким Стрільцям варто налаштуватися робити перші кроки. Адже ви вже двно зацікавилися однією людиною і боїтеся підійти. Але цього тижня це варто зробити, якщо ви хочете майтетнє з нею/ним.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Козерога

У любовному житті Козерогів є речі, які їх не задовольняють, тому вам цього тижня вирішити їх. Це принесе вам душевний спокій і зміцнить стосунки. Після цього проведіть час з коханою людиною та зізнайтеся у своїх щирих почуттях.

А самотнім Козерогам треба нарешті придивитися до свого оточення. Хтось з них щиро вами зацікавився і мріє побудувати стосунки.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Водолія

Особисте життя Водолїв цього тижня покращиться, оскільки спілкування з вашим партнером буде ідеальним, і ви разом знайдете гармонію у стосунках. Саме відверта та чесна розмова може вирішити більшість проблем, і ви це розумієте. І не дозволяйте нікому втручатися у ваші стосунки, адже вони можуть створювати проблеми.

Самотнім Водоліям варто наважитися на зустріч, яка може змінити ваше життя. Ви познайомитеся з людиною, з якою зможете побудувати щасливі стосунки.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп на тиждень 16 – 22 листопада 2020 року для Риб

Рибам цього тижня потрібно бути більш відкритими до свого партнера, це допоможе вам зв’язатися і зблизитися. У вас буде час спланувати невеликий, романтичний відпочинок, який допоможе вам розслабитися і відпочити від суворої реальності.

А одиноким Рибам треба насолоджуватися своєї свободою. Живіть своїм життям. а кохання вас знайде, коли ви цього не будете очікувати.