LifeStyle 24 зібрав головну інформацію про кохання всіх знаків Зодіаку цього тижня з їх другими половинками. Тож, любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня читайте у матеріалі.

Важливо Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Овна

Цього тижня Овни можуть витратити свій час на дрібні речі, які не мають значення. І це обтяжить ваші стосунки проблемами та сварками. Астрологи радять змінити щось, щоб не зіпсувати свої стосунки. Краще влаштуйте романтичне побачення чи зробіть щось цікаве зі своїм партнером, щоб запалити іскру між вами.

Натомість самотнім Овнам варто перестати метушитися та хвилюватися через свою самотність. Розслабтеся та почніть розважатися, а кохання прийде у свій час.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Тельця

Тельці мають у найближчі дні виправити проблеми, які виникли через постійні конфлікти. Радимо вам разом з партнером все обговорити та прийти до рішення, яке задовольнить вас обох. Постарайтеся не бути впертими і скутими, щоб зберегти позитивний настрій у спілкуванні. Ваше щастя у ваших руках.

А одиноким Тельцям треба припинити наголошувати на пошуку другої половинки. Краще насолоджуйтеся своїм життям та займайтеся власним розвитком.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Близнюків

У любовному житті Близнюків все буде напружено цього тижня. Тож, радимо вам залишатися спокійними і не підштовхуйте стосунки до сварки. Адже ви можете все зіпсувати лише словами чи діями. Будьте більше взаєморозуміючими зі своїм партнером і робіть все можливе, щоб допомогти їм розслабитися.

Самотні Близнюки мають бути більш приємними до людей, які хочуть з вами познайомитися. Адже серед них є гідні люди, тому дозвольте їм увійти у ваше життя.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Рака

Цей тиждень буде сприятливим для Раків. Але вам треба берегти свої стосунки та триматися подалі від людей, які можуть створити вам проблеми. Відверто поговоріть з партнером про ваші стосунки та переконайте його/її, що справді любите.

Водночас самотнім Ракам не треба витрачати сили на безглуздий флірт. Зосередьтеся на важливій меті та спробуйте завоювати серце людини, яку справді кохаєте.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Лева

Левам потрібно цього тижня спробувати змінити своє любовне життя на краще. Відкладіть своє его і перестаньте бути настільки вимогливими до партнера. Проведіть чесну розмову та визнайте свої помилки, щоб знайти спільні рішення, щоб помиритися.

А одинокі Леви мають переглянути дещо своє житті і внести деякі важливі зміни. Адже незабаром у вашому житті з’являться нові люди, і серед них буде ваша друга половинка.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Діви

Зараз між Дівою та вашим партнером є значна відстань і з цим треба щось робити.Скажіть коханій людині про свої почуття любові та ніжності, це запалить вогонь між вами. І не забудьте зробити приємний сюрприз партнерові.

А самотні Діви повинні змінити своє життя, хоча цей тиждень буде складним для таких планів. І насолоджуйтеся своєю свободою, поки ви не у стосунках.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Терезів

Останнім часом Терези схильні до спокус. Але тут варто бути обережними, щоб це не зашкодило вашим стосункам. Астрологи радять вам зробити вибір: якщо ви хочете нашкодити своєму партнерові, то відпустіть його або залишайтеся з ним, але водночас поводьте себе гідно.

А одиноких Терезів чекає романтичний тиждень – ви будете мати багато флірту та насолоджуватися увагою інших. Але про серйозні стосунки поки думати рано.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Скорпіона

Скорпіони цього тижня відчують необхідність підняти свої стосунки на новий рівень. Якщо ви впевнені у своєму партнерові, то зробите це. Тож, будьте готові до знайомства з батьками, прохання жити нразом чи навіть пропозиції.

Самотні Скорпіони у найближчі дні познайомляться з новими людьми, які зачарують вас. І хоча почати з цією людиною постійні стосунки буде непросто, не варто розчаровуватися.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Стрільця

Стрільці останнім часом постійно скаржаться та засмучують свого партнера. Але це може зруйнувати стосунки. Експерти радять вам змінити своє ставлення та поговорити зі своєю другою половинкою, якщо ви хочете зберегти стосунки. Будьте добрішими до коханої людини та щиро кажіть про свої почуття.

А самотнім Стрільцям треба нарешті назавжди забути про свої минулі стосунки та йти лише вперед. Повірте, ви будете щасливі в інших стосунках, якщо відпустите попередні.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Козерога

Козерогам цього тижня потрібно перестати робити вигляд, що у вашому особистому житті все добре. Наважтесь поглянути на правду і змінити своє ставлення до партнера. Будьте примирливими та уникайте конфліктів з коханою людиною. Адже ваші стосунки залежать від того, як ви вдвох будете ставитися один до одного. Якщо ви хочете, щоб все було гладко, вам потрібно зблизитися і сказати про свою любов один одному.

А одиноким Козерогам не варто засмучуватися через свою самотність. Адже ваша аура приверне багатьох людей, і ви будете почувати себе цікавим іншим

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Водолія

Цього тижня любовне життя Водоліїв буде складним. Моживо, вам варто подумати про те, щоб узяти трохи часу та заспокоїтися, це допоможе розібратися у всіх конфліктах з партнером. Намагайтеся бути м’якшими та зробіть приємний сюрприз коханій людині.

А самотнім Водоліям треба бути більш відкритими для флірту. Адже ви багато пережили і усамітнення не допоможе вам почуватися щасливим.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп на тиждень 7 – 13 грудня 2020 року для Риб

Цей тиждень принесе Рибам позитивні сюрпризи в особистому житті. Ваші стосунки будуть ідеальними, і вони навіть можуть вийти на новий рівень. Ви можете отримати пропозицію чи навіть прийняти рішення про народження дитини. Будь-яка подія принесе ще більше радості у ваше любовне життя.

А самотнім Рибам буде допомагати везіння. Ви можете зробити перший крок та підійти до людини, яка вас давно цікавить. Можливо, ви отримаєте взаємність.