Редакція LifeStyle24 зібрала актуальну інформацію про те, яким буде особисте життя всіх знаків Зодіаку. Що вас здивує, чого чекати та чи буде пристрасть у найближчі дні – читайте любовний гороскоп на тиждень.

Зверніть увагу Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків Зодіаку: яким буде ваше особисте життя

Любовний гороскоп на тиждень

Овен (21 березня – 20 квітня)

Любовний гороскоп для Овна на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Любовне життя Овнів цього тижня буде складатися доволі гармонійно. Так, між вами будуть виникати суперечки, але вони не призведуть до серйозних сварок. Більше прислухайтеся один одного,частіше робіть подарунки та зізнавайтеся у коханні другій половинці. Це зміцнить ваші стосунки.

А самотні Овни познайомляться з новою людиною, яка складе на вас чарівне враження. Ви маєте вирішити, чи дозволити цій людині стати частиною вашого життя, чи тримати на відстані. Тут довіряйте своєму серцю та внутрішньому чуттю.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп для Тельця на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Стосунки Тельців цього тижня будуть покращуватися. Ви здатні контролювати свої емоції та бути стриманими у конфліктах. В результаті ви почуватиметеся спокійно і щасливо поруч зі своїм партнером. Приготуйте романтичну вечерю та влаштуйте вечір пристрасті, насолоджуючись один одним.

А одиноким Тельцям зараз не варто думати про початок нових стосунків. Побудьте поки наодинці, це допоможе зрозуміти, чого ви хочете від життя. А кохання вас знайде з часом.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

У любовному житті Близнюки прагнуть незалежності. Якщо у вашого партнера будуть вимоги до вас, то це може зіпсувати стосунки. Обговоріть цю ситуацію та встановіть кордони, адже свобода в стосунках важлива. Вихідні проведіть разом за містом в романтичній атмосфері.

А самотні Близнюки не готові поступитися своєю свободою заради того, хто не відповідає вашим очікуванням. Тож, не ведіться на флірт та обіцянки протилежної статі. До того ж, ви чудово почуваєтеся і без стосунків.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп для Рака на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Ракам цього тижня вдасться зберегти ваші стосунки та уникнути сварок. Ви зможете розмежувати своє особисте та професійне життя, і будете більше часу проводити з партнером. На вихідних радимо втекти від рутини та побути лише вдвох. Ви будете насолоджуватися один одним та відчувати щастя.

Одинокі Раки у найближчі дні зможуть зацікавити особливу людину у своєму житті. Але не поспішайте одразу перевести це спілкування на новий рівень, нехай все пливе за "течією" життя.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп для Лева на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Леви цього тижня будуть вимагати особистого простору від партнера. Це може спровокувати конфлікт. Але спробуйте все владнати мирно – поговоріть та знайдіть компроміс. І не забувайте тішити один одного подарунками та частіше зізнаватися у коханні.

Останнім часом Леви були самотніми, але цей тиждень може змінити ваше особисте життя. Хтось з вашого оточення вам приглянеться. І не соромтеся зробити перший крок, адже це може бути взаємно.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп для Діви на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

На цьому тижні любовне життя Дів буде гармонійним та щасливим. Напруга між вами і партнером зникне, і ви будете почувати себе спокійно поруч з коханою людиною. Проведіть вечір разом за улюбленим вином та фільмом. Можливо, вже пора обговорити ваші стосунки та перейти на новий рівень.

Самотні Діви можуть змінити своє любовне життя на краще. У вашому оточенні є хтось, хто має до вас сильні почуття. Якщо ви відчуваєте те ж – зробіть крок назустріч. Завжди варто спробувати, ніж просто чекати чогось.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп для Терезів на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Цього тижня Терези можуть провести гарні моменти зі своїм партнером. Час, який ви проведете разом, подарує вам спокій та позитивний настрій. Але контролюйте свої слова та не ображайте другу половинку, щоб не спричинити конфлікт. Краще доведіть, що ви любите його/її.

А одинокі Терези мають частіше виходити з дому та гуляти з друзями. Можливо, саме в один з таких днів ви зустрінете своє кохання. Тому будьте готові та не відхиляйте пропозиції познайомитися.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп для Скорпіона на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Любовне життя Скорпіонів йде правильним шляхом. Вам вдається знайти баланс у стосунках та вирішити всі непорозуміння. А вихідні посилять почуття кохання, адже ви проведете романтичний час. Сходіть на побачення або влаштуйте романтичний вечір вдома.

Самотні Скорпіони не повинні шукати кохання, бо воно саме вас знайде, коли прийде час. Зараз вам варто насолоджуватися своєю свободою та реалізовувати себе.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп для Стрільця на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Стрільці цього тижня будуть мати позитивний настрій. Можливо, ви будете обговорите з партнером ваші стосунки та складете спільні плани на майбутнє. Якщо ви хочете щось змінити – скажіть про це. Але не вимагайте чогось від партнера та не квапте події, нехай все йде своїм шляхом.

А в любовному житті самотніх Стрільців трапиться щось несподіване. Це може бути нове знайомство, цікава подія чи зізнання в коханні від неочікуваної людини. Зараз все можливо.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп для Козерога на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Козерогам вдасться уникнути суперечок та конфліктів з партнером, а любовне життя буде складатися доволі добре. Ставлення коханої людини до вас принесе відчуття спокою та турботи. Ви зможете знайти гармонію в парі. Але радимо ще зробити приємний сюрприз другій половинці, щоб покращити стосунки.

Самотні Козероги цього тижня будуть випромінювати позитивну ауру, яка зробить вас привабливими для інших. Це принесе багато нових знайомств, але вибір, чи починати нові стосунки, за вами.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп для Водолія на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Цей тиждень спонукатиме Водоліїв взяти справу у свої руки і вирішити деякі проблеми, які давно турбують вас у стосунках. Ви знайдете правильне рішення, і це принесе спокій. Ви будете відчувати любов і вдячність від свого партнера, і це зміцнить ваші стосунки. Також зараз варто утриматися від сварок.

А до самотніх Водоліїв у найближчі дні підійде людина, щоб висловити свої таємні почуття. Ви будете здивовані, але зможете відповісти взаємністю, якщо справді цього захочете.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп для Риб на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022

Цей тиждень для Риб – гарний час для висловлення почуттів. Через відверту розмову ви зблизитеся з партнером та зможете поставити спільні цілі для стосунків. Якщо ви хочете зробити наступний крок у стосунках, то зробіть це. Можливо, йдеться про пропозицію чи весілля.

А одинокі Риби можуть зараз почуватися дуже самотніми та навіть мати депресію через це. Але новий тиждень принесе вам раптові події, які здивують вас.