Публічна помста та викриття

Дружина побачила, як її чоловік цілується з іншим прямо біля їхнього будинку. Вона була дуже ображена, але вирішила промовчати.

Читайте також "Я знаю, що вона найкрасивіша": чоловіки пояснили, чому не роблять компліменти

Я нічого не сказала, коли мій чоловік зайшов до нас додому, і продовжувала мовчати, поки повністю не переварила те, що побачила. Після хандри і смутку все, що у мене було – це злість,
– розповіла дружина.

Вона почала стежити за своїм чоловіком та його коханцем й робити пікантні фото. Жінка хотіла використати світлини у потрібний час. Зрештою одного дня вона прийшла на роботу до чоловіка і порозкидала його фотографії з коханцем по всьому офісу як конфеті.

Однак сестра жінки засудила її за такий вчинок. Все тому, що вона бісексуальна й вважає, що вчинок дружини був надто жорстоким.

"Моя сестра – бі, і коли вона почула, що я зробила, вона розсердилася на мене за те, що я викрила його так публічно. Ми живемо в досить консервативній країні, де лише нещодавно легалізували ЛГБТК+ шлюби. Тому вона сказала, що навіть якщо я злюся на нього, я не повинна використовувати його ідентичність, щоб завдати йому шкоди", – пояснила жінка.

Цікаво Хто зі знаків зодіаку вже цього тижня зустріне кохання всього життя

У коментарях деякі користувачі підтримали думку сестри й зауважили, що дружина була надто жорстокою. Однак більшість людей зазначили, що розуміють біль жінки, яку зрадили.

  • "Вони спілкувалися на публіці, тож явно не дбали про конфіденційність і, що ще гірше, вони спілкувалися в місці, де ви, ймовірно, побачите їх".
  • "Якби ваш чоловік зраджував вам з жінкою, ваші дії були б прийнятними для вашої сестри? Ваш чоловік обманював вас, і ви його спіймали. Це нормально бути злою, і ви його просто викрили".
  • "Зривати робоче місце, щоб помститися, не можна. Мені байдуже, зрадив він з жінкою чи чоловіком, це не нормально йти влаштовувати сцени на чиюсь роботу".