Жінку мучила провина за сімейні проблеми й смерть чоловіка

Жінка, яка анонімно поділилася своєю історією, зауважила, що вона нетрадиційна вдова. Їй 29 років і її горе не пов'язане зі смутком і втратою. Вона зла та розгнівана.

Читайте також "Він блискавка, а я равлик": що жінки кажуть про швидкий розвиток стосунків

У шлюбі жінки з 30-річним Максом були проблеми. За 2 роки сімейного життя вони вже проходили терапію й жінка розуміла, що ще один "шторм" їхні стосунки просто не переживуть. Та на розлучення дружина так і не наважилася, адже її чоловік потонув під час підводного плавання на День подяки. До речі, цим видом спорту Макс займався професійно і був одним з найкращих у справі.

Молода вдова горювала 6 тижнів, аж поки її смуток не змінився на іншу емоцію.

Наприкінці шлюбу таємниці випливають на поверхню, як би сильно ми не хотіли, щоб вони залишалися прихованими. У моєму випадку це зайняло 6 тижнів. 6 тижнів почуття сорому, смутку та відповідальності за смерть Макса. 6 тижнів роздумів, чи не поглинули його під водою наші сімейні проблеми,
– сказала жінка.

Вона відчувала провину за те, що уникнула пекельного розлучення, а Макс заплатив за це найвищу ціну.

Та все змінив один дзвінок друга: "А що, якби я дізнався щось погане про Макса. Ну дуже погане. Ти б хотіла знати?". Жінка без вагань відповів так, а потім негайно вирвала.

"Він зустрічався з іншими весь період наших стосунків"

З'ясувалося, що Макс зраджував кохану з моменту першої зустрічі: коли вони зустрічалися, коли він освідчився, після весілля. Жінка днями сиділа над телефоном та паперами померлого чоловіка. Вона передивилась тисячі фотографій й десятки електронних листів.

Цікаво Це точно доля: пара зробила однакове татуювання за кілька годин до першої зустрічі

Відкриття кожної нової жінки змушувало мене тягнутися до телефону, плакати та проклинати його ім'я моїм друзям. Моє життя було схоже на мильну оперу: чоловік зраджує дружині; помирає чоловік; дружина змушена зіткнутися з реальністю його численних коханок,
– розповіла жінка.

Вона була страшенно розлючена, однак не могла розповісти усім про цю правду. Жінка поділилася своїм відкриттям лише з найближчими людьми, а для її сім'ї та усіх решта Макс залишився "хорошим чоловіком". Приховувати цю правду було дуже боляче й іноді жінка шкодує, що дотрималася правила про те, щоб ніколи не говорити поганого про померлих.

Але, на щастя, через кілька років жінка знайшла справжнє кохання й одружилася вдруге.