Д'Маріт "Менні" Калбрет засуджений до довічного ув'язнення після пограбування, яке завершилося вбивством. Хлопець не має права вийти достроково. Водночас Монтреанна вірить, що одного дня він буде на волі.

Зверніть увагу Кава з відбілювачем: жінка хотіла отруїти свого чоловіка у процесі розлучення

У майбутньому багато чого чекає на нас. Він повернеться додому, я в цьому впевнена,
– наголосила Монтреанна.

Як почалася історія закоханих

Монтреанна поділилася, що їхня історія почалася ще у старшій школі. Тоді дівчина вважала себе лесбійкою. Д'Маріт "Менні" Калбрет знав, що Монтреанні подобаються дівчата й не бачив у цьому жодної проблеми для їхніх стосунків.

"Він знав, що мені подобаються жінки, тому сказав: "Ти можеш зустрічатися з жінками, я не проти. Просто дай мені знати". Він сказав мені, що це нормально. Так у мене з'явилася маленька подружка – просто хтось, з ким я пустувала", – поділилася Монтреанні.

Згодом молоді люди розійшлися. Спілкування поновилося, коли Д'Маріта "Менні" Калбрета ув'язнили. Монтреанні сама попросила його зателефонувати їй. Коли це сталося, дівчина відчула, що у неї в животі ожили метелики.

Згодом Д'Маріт "Менні" Калбрет їй освідчився. Монтреанні зауважила, що це був дуже складний день для неї. Дівчина зізнається, що їй навіть зараз надходять чимало хейтових коментарів у соцмережах. Однак Монтреанні вірить в своє щасливе майбутнє у шлюбі.