Як зрозуміти, що ви перебуваєте у стосунках з дійсно винятковою людиною? Для цього є декілька ознак, які допоможуть вам пересвідчитися, що поруч – ваше справжнє кохання.

Читайте також Розпізнати насильство у стосунках буває складно: ось 6 яскравих прикладів його

Підтримка та заохочення

"Ваша" людина завжди вас підтримує. Вона вірить у вас та заохочує до нових звершень. Такий партнер вірить у ваші амбіції і тим самим додає впевненості вам. Завдяки такій підтримці ви можете зростати і досягати успіху.

Здорова комунікація

В основі здорових стосунків лежить спілкування. Хороший партнер завжди вас вислухає та поділиться своїми думками або порадами. Відкритий та чесний діалог допомагає зміцнити будь-які стосунки і робить людей ще ближчими ментально.

Взаємоповага

У стосунках бувають періоди, коли нам здається ніби кохання вже не таке сильне, як було раніше. Насправді це тимчасовий стан. Рятівним у цей момент є відчуття поваги до свого партнера. Хороший партнер поважає ваші особисті кордони, емоції, право на індивідуальність тощо. Здорові стосунки неможливі, якщо одна людина не поважає іншу.

фото
Як зрозуміти, що ви знайшли справжнє кохання / Фото Tan Danh, Pexels

Спільні цінності та цілі

Ви можете бути різними з партнером і цікавитися різним – це нормально, адже навпаки збагачує ваші стосунки. Однак тут важливо, щоб ви йшли до однієї мети і мали однакові цінності у житті. Адже якщо ви дуже цінуєте свою сім'ю, а ваш партнер навпаки не прагне до цієї близькості і взагалі не хоче бачитися з рідними, то ви не зможете бути щасливими з такою людиною.

Цікаво П'ятий пункт – здивує найбільше: як зберегти пристрасть у шлюбі

Емпатія

Дуже важливо, щоб людина, з якою ви живете, була емпатичною та співчутливою. У стосунках партнери мають дбати один про одного, а особливо в якісь складні моменти.

Зрілість у конфліктах

Цінуйте людину, яка вміє "по-дорослому" поводитися у конфліктних ситуаціях. У всіх стосунках бувають сварки, важливо те, як ви їх вирішуєте і як взагалі відбувається процес конфлікту. Якщо людина хоче знайти компроміс, а не просто довести правильність своїх аргументів – це дуже хороший знак.