Зрозуміти це можна саме за поведінкою чоловіка. Спочатку виникає симпатія, а згодом він починає проявляти все більше уваги та своїми діями показує, що готовий до серйозних стосунків і сім’ї.

До теми Як зрозуміти, що подобаєшся хлопцю: особливості поведінки, на які треба звернути увагу

Як зрозуміти, що хлопець хоче серйозних стосунків

 • Він чесний і відкритий

Хлопець, який хоче будувати серйозні стосунки з дівчиною, ніколи нічого не приховує. Він відверто говорить про спільне майбутнє, не боїться сказати, ви для нього означаєте, як він цінує вас.

 • Він захоплюється вами

Якщо чоловік справді кохає, то готовий годинами сидіти поруч і просто слухати вас. Він завжди цікавиться, як справи, турбується, прагне дізнатися про вас усе, навіть найменші дрібниці.

 • Він дотримується обіцянок

Якщо хлопець щось пообіцяв вам, то обов’язково виконає це. Він не захоче розчаровувати та засмучувати вас, а старатиметься робити все, щоб ви були щасливі.

 • Стосунки для нього на першому місці

Коли у житті хлопця з’являється кохана дівчина, то пріоритети змінюються. Якщо до стосунків він весь час приділяв роботі, друзям, відпочинку, то тепер насамперед думатиме про неї та спільну історію. Однак важливо розуміти, що він не має відмовлятися від свого звичного життя, щоб задовольнити потреби дівчини. Закоханий чоловік завжди знайде можливість показати, наскільки ви для нього важливі.

 • Він діє

Те, що хлопець каже, збігається з тим, що він робить. Гарні слова – це, звісно, чудово, але ставлення чоловіка до жінки проявляється в його вчинках. Саме вчинками він доводить, що кохає, цінує та поважає.


Закохана пара / Фото Сanva

 • Йому важлива ваша думка

Він розповідає про свої проблеми, цікавиться вашою думкою, дослухається до неї та порад. Хлопець, який хоче серйозних стосунків, поважає те, що ви говорите.

 • Він знайомить вас з родиною та друзями

Якщо хлопець познайомив вас з батьками, друзями, то він готовий прийняти вас у свою сім’ю, стати вашим чоловіком, опорою. Таким вчинком він показує, що ви така ж частина його життя, як рідні люди.

 • Йому важливо, що думає про нього ваша сім’я

Чоловік, який хоче серйозних стосунків з дівчиною, поважатиме її родину. Він захоче сподобатися друзям та рідним, проводитиме з ними час.

 • Він будує плани на майбутнє

Чоловік чітко бачить ваше спільне життя, проведення часу, розповідає, що б ви могли зробити разом. Але не лише говорить про це, а й діє, ставить чіткі цілі та терміни.

 • Ваше щастя – його щастя

Для коханої дівчини хлопець зробить все, щоб вона була щасливою. Він звертатиме увагу на її потреби та бажання, докладе максимум зусиль, щоб бачити усмішку на її обличчі.

 • Він любить проводити з вами час

Хлопець, якому подобається дівчина, не втрачатиме жодної можливості побути разом. Він захоче залишитися наодинці, зробить все, щоб ви були поруч.