Є декілька методів, які допоможуть здобути абсолютну прихильність партнера. Розповідаємо про них у цьому матеріалі.

Читайте також Що робити, якщо ваші стосунки на межі зриву: 5 цінних порад

Як стати ближче

Тож, аби здобути абсолютну прихильність і відкритість партнера, варто звернути увагу на деякі поради. Вони можуть бути індивідуальними для кожного.

Справжній інтерес. Чоловік швидше відкриється партнерці, якщо відчує справжній інтерес до нього, а не просто зацікавленість. Це проявляється в увазі, мові тіла, тоні голосу, питаннях, які жінка ставить у процесі спілкування. Такий чесний зв'язок "руйнує стіни".

Емоційна безпека. Відкритість розпочинається саме цього відчуття. Сприятливе середовище, де людина почуває себе немов у "тихій гавані" спонукає до відвертості.

Емоційна безпека спонукає до відвертості / unsplash.com

Незасуджуюче ставлення. Чоловік швидше довіриться тій жінці, яка його розуміє, а не критикує. Йдеться про те, щоб прийняти його таким, яким він є, а не таким, яким ви хотіли б його бачити.

Послідовність і надійність. Надійність є міцною опорою в основі довіри між партнерами. Якщо чоловік бачить, що жінка послідовна і надійна, йому легше виражати себе. Тут варто також наголосити про довіру, зокрема у рішеннях. Продемонструйте, що ви покладаєтеся на свого партнера і приймаєте його рішення.

Надійному партнеру можна відкритися / unsplash.com

Терпіння та розуміння. Вже зазначалося, що чоловікам треба більше часу на обробку своїх емоцій. Не варто одразу очікувати прихильності і пам'ятати про межі. Кожен з нас має свої кордони, за які не варто переступати. Значний тиск може призвести до того, що партнер просто закриється у собі.

Безумовна любов. Це потужна сила у будь-яких стосунках. Кохання, яке не треба доводити, прийняття партнера таким, який він є створює атмосферу довіри.

Покажіть кохання, яке не треба доводити / growthlodge.com

Спільні спогади. Ніщо так не об'єднує, як спільно пережиті пригоди. Вони нагадують про ті чи інші емоції, які рідні обом партнерам. Ви знаєте, що розділити їх не зможете більше ні з ким, а тому це важливий елемент довіри.

Дружба. Ми дружимо з тими, кому довіряємо. Не винятком є і партнери. Завдяки дружбі можна створити такий зв'язок, який виходить за межі романтики та фізичного потягу, і заглиблюється у спільний досвід. Міцна дружба передбачає і взаємну підтримку.