У матеріалі 24 Каналу дізнайтеся, як відсутність сексу може вплинути на жіноче здоров'я. Завжди важливо слухати власне тіло та емоційний стан і шукати баланс у своєму сексуальному житті, щоб зберігати здоров'я та самопочуття на високому рівні.

Читайте ще Що робити, якщо ваші лібідо різні: дієві поради

Депресія і стрес

Секс може бути природним антидепресантом. Під час сексу вивільнюються ендорфіни та серотонін, які покращують настрій і зменшують відчуття стресу. Регулярні сексуальні стосунки допомагають жінкам зберігати психічний комфорт і позбавляти себе від поганих настроїв.

Зниження імунітету

Секс активізує захисні механізми організму, сприяючи підвищенню імунітету. Регулярні сексуальні контакти можуть допомогти жінкам легше відстояти атаки різних захворювань та інфекцій.

Безсоння

Фізична активність під час сексу сприяє розслабленню, що допомагає заснути краще й отримувати якісний сон. Відсутність сексу може призвести до безсоння та порушень сну.

Передчасне старіння

Під час сексу у жінок виділяється гормон колаген, який сприяє збереженню еластичності й молодості шкіри. Нестача сексу може вплинути на раннє старіння шкіри та з'явлення зморшок.

Зайва вага

Секс сприяє витрачанню калорій, а також зниженню рівня стресу. Надмірний стрес може призвести до переїдання, що своєю чергою впливає на набір зайвої ваги. Регулярний секс може допомогти жінкам тримати себе у формі.

Проблеми зі шкірою

Відсутність сексу може призвести до збільшення вироблення чоловічих гормонів у жінок, що може впливати на стан шкіри. Збільшення жирності шкіри та зростання небажаного волосся можуть бути результатом цього процесу.

Секс дуже важливий у стосунках / Unsplash