24 Канал підготував добірку українських фільмів, які ви точно захочете переглянути у цей літній вечір. Позитивні емоції та романтична атмосфера – гарантовані.

Дивіться також Повернуть віру в кохання: 10 романтичних фільмів на Netflix, які обов’язково треба подивитися

"Свінгери"

З часом пристрасть у стосунках згасає. У "Свінгерах" показали історії трьох пар, які повністю занурилися в повсякденність та побутову рутину. Щоб відновити почуття, вони звертаються до неординарного підходу.

"Свінгери": дивіться онлайн трейлер фільму

"Я працюю на цвинтарі"

Головний герой стрічки Саша встановлює пам'ятники на цвинтарі. Окрім замовників і могил навколо нього є цинізм, іронія та кримінальні зіткнення. А також чоловік переживає власну психологічну травму. Однак у його житті завжди є місце для надії.

"Я працюю на цвинтарі": дивіться онлайн трейлер фільму

"Нереальний КОПець"

За сюжетом, президент наказав, що всі діти чиновників мають навчатися та працювати в Україні. Таке рішення стає проблемою для начальника поліції Петра Бурундяка, який починає будувати політичну кар'єру. Тоді він викликає з Америки свого ледащого сина Василя та влаштовує його патрульним свого відділку. А що станеться з хлопцем на вулицях Одеси? Дивіться у фільмі.

"Нереальний КОПець": дивіться онлайн трейлер фільму

"Сусідка"

Це легка романтична комедія, в яких показана історія двох різних персонажів – затятого холостяка, який готовий на все заради пригод, та відповідальної вчительки музики, яка самостійно виховує двох дітей. Герої дотримуються своїх цінностей, поки не станеться одна подія, що може змінити їхні життя.

"Сусідка": дивіться онлайн трейлер фільму

"Зірки за обміном"

У центрі сюжету – популярні виконавці, які перетворюють конкуренцію на запеклу ворожнечу. Однак після чергової суперечки на публіці головні герої прокидаються в тілі свого ворога. З того моменту починаються курйозні пригоди, оскільки тепер вони можуть не просто насолити одне одному, а зруйнувати кар'єру.

"Зірки за обміном": дивіться онлайн трейлер фільму