Оральний секс може бути частиною прелюдій перед проникненням або не містити інших видів близькості. Але насамперед важливо, щоб це було добровільно – за згодою обох партнерів, інформує 24 Канал.

До теми По-справжньому інтимна тема: як підготуватись до анального сексу

Якщо ж усі учасники процесу дали згоду, можна переходити до підготовки. З чого її розпочати та які етапи врахувати, розповідаємо далі.

Як підготуватись до мінету

Зрозуміти, чого ви хочете. Перше, що доведеться зробити перед мінетом – ознайомитися з анатомією: яка частина пеніса більш чутлива, а яка менш. Так буде простіше зрозуміти, де пестити партнера і що взагалі робити, аби він отримав від процесу максимум задоволення.

Однак кожна людина унікальна, а отже – універсальної методички знайти не вдасться. Щоб точно не помилитися, варто дізнатися у людини, з якою ви плануєте секс, що їй подобається, а також поділитися своїми очікуваннями. Не менш важливо обговорити, які техніки та пози ви хочете спробувати, а також куди відбуватиметься еякуляція.

Незайвим буде позначити межі прийнятного. Причому це стосується не лише техніки, а й поведінки партнера під час сексу. Потрібно спочатку обговорити свої “червоні прапорці”, щоб у процесі всім учасникам було комфортно та безпечно.

Гігієна. Також не варто забувати про гігієну. Перед початком партнери можуть сходити в душ, а виконавець оральних ласк має прополоскати рота.

При цьому не варто одразу перед мінетом чистити зуби щіткою. Цей процес може спровокувати мікротріщини, а через них в організм простіше потрапляють інфекції. Якщо ви збираєтеся використовувати руки, нігті мають бути чистими та не занадто гострими, щоб випадково не травмувати партнера.

з чого розпочати підготовку до орального сексуЗ чого розпочати підготовку до орального сексу / Фото Shutterstock

Безпека. Перед початком також потрібно подбати про безпеку. Якщо ви з партнером не здавали аналізи, бажано використати презерватив. Крім ІПСШ, є також захворювання ротової порожнини, з якими оральним сексом без контрацепції краще не займатися. Виразки у роті, недолікований карієс та інші запальні процеси можуть викликати захворювання у партнера. Саме презервативи можуть захистити вас від небезпек.

Стоп-слова чи стоп-жести потрібні, щоб одразу зупинити процес, якщо щось пішло не так. Під час орального сексу краще все ж таки використовувати стоп-жест, тому що під час мінету незручно розмовляти. Можна, наприклад, поплескати партнера по стегну.

Не забувайте про зволоження. Слини не завжди достатньо, щоб зробити процес максимально приємним. Тому для кращого ефекту спробуйте лубрикант зі смаком. Він надасть особливого задоволення обом партнерам, а приємний смак стане додатковим бонусом.

Як підготуватись до кунілінгусу

Підготуватися до кунілінгуса допоможе секс-просвітницька література. Звідти можна дізнатися більше про те, як влаштовані жіночі статеві органи, як досягти оргазму, які бувають техніки орального сексу.

А ось вчитися з порнороликів – не найкращий варіант. На відео часто показують техніки, які ефектно виглядають у кадрі, але насправді незручні для одного або обох партнерів. Наприклад, можна побачити сильно витягнутий язик у того, хто робить кунілінгус. Насправді так він твердіший, ніж в інших положеннях. Через це ним важко пестити – язик швидко висихає і втомлюється. У реальному житті обом приємніше, коли він м'який і гнучкий.

Гігієна. Особливої підготовки не потрібно. Перед сексом достатньо добре промити водою великі та малі статеві губи, місце під капюшоном клітора та в складках.

Промивати вагіну зсередини не потрібно, тому що піхва очищає себе сама. Спринцюватись теж не рекомендується. Згідно з даними управління з охорони здоров'я жінок США, ця процедура може призвести до порушення мікрофлори та розмноження бактерій.

Про гігієну має подбати і людина, яка робитиме кунілінгус. Перед інтимною практикою достатньо просто прополоскати рота. На випадок, якщо жінку також стимулюватимуть пальцями, партнер повинен подбати про короткі нігті та чисті руки.

Видаляти волосся на обличчі того, хто робить кунілінгус, і на лобку сторони, що приймає, з точки зору гігієни не обов'язково. Щоб не подряпати шкіру, можна обговорити різні варіанти практики. Наприклад, якщо у чоловіка є борода чи щетина, і він хоче зробити кунілінгус, можна обернути стегна жінки тканиною, щоб захистити їх від подразнення та тертя.

Обговоріть з партнером ваші вподобання та очікування / Фото Unsplash

Знайдіть комфортну позицію. Ця практика займає час: іноді, щоб довести жінку до оргазму, може знадобитися пів години чи година. Тому важливо, щоб обидва партнери перебували у комфортній позі. Положення тіла, де затікає шия і німіє язик, дратуватимуть і заважатимуть.

Лубрикант. Іноді виділень та слини може бути недостатньо. Тому краще підстрахуватися та використовувати лубриканти на водній основі для орального сексу.

Деякі люди фантазують про кунілінгус з використанням сиропів, вершків та іншої їжі. Але тут є небезпека. У багатьох жінок у мікрофлорі піхви є грибок Candida, який реагує на зміну середовища. Солодка їжа може сприяти розмноженню цього грибка, і в результаті можна зіткнутися з порушенням мікрофлори.

Безпека. Через оральний секс можуть передаватися хламідіоз, гонорея, сифіліс, герпес, вірус папіломи людини та трихомоніаз. Ризик передачі ВІЛ під час орального сексу майже відсутній. Але перед початком такої близькості краще обмінятися довідками про аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом. Також можна купити латексні серветки.

Після кунілінгуса партнерці варто сходити в туалет, щоб до сечівника не потрапила інфекція з поверхні вульви. Крім цього, можна прийняти душ. Партнеру, який робив кунілінгус, можна прополоскати рота, щоб уникнути інфекцій, які могли потрапити зі слизової вульви.

Отже, оральний секс, хоч і вважається одним з найбезпечніших, але все одно потребує підготовки та захисту. Для того, щоб все пройшло якнайкраще обговоріть з партнером ваші вподобання та очікування. А щоб близькість була приємною для обох партнерів, потрібна взаємна згода та відсутність примусу.