Чому наречені встановили ліміти на алкоголь

Наречена зізналася, що у її сім'ї були проблеми з алкоголем. Дівчина не любить п'яних людей, то ж не хоче, аби найважливіший день у її житті зіпсували п'яні гості.

Читайте також Друзі нареченої обурені: наречений поїхав у медовий місяць сам і не шкодує про це

Наречені вирішили запропонувати кожному повнолітньому гостю дві спеціальні картки на алкогольні напої. У день весілля їх можна обміняти на два келихи. Що важливо, гість не може скористатися карткою іншого гостя, а пити отриманий напій можна лише за столиком, де він сидить.

Молодята вирішили заздалегідь попередити гостей про своє рішення, аби воно не стало для них несподіванкою. Наречена зізналася – такої реакції вона не очікувала.

Після того, як обидві родини і друзі отримали картки, мені часто дзвонять і грублять. Мій дядько сказав, що я дурепа, яка намагається "зіпсувати задоволення від весілля". Реакція всіх гостей була здебільшого негативною. Тепер у мене крутиться голова, коли я намагаюся зрозуміти, що робити,
– сказала жінка.

До теми Перша пара в Україні одружилася онлайн у Дії: хто стали історичними нареченими

У мережі вважають, що це занадто

Користувачі мережі назвали таку поведінку молодят "надмірним контролем". Вони зауважили, що встановлювати ліміти на алкоголь – нормально, адже від цього залежить і бюджет свята. Однак змушувати гостей пити свої коктейлі лише за столиками, або не дозволяти їм обмінюватися картками – вже занадто.

  • "Кому потрібне таке свято?";
  • "Ви можете заборонити алкоголь на весіллі, якщо хочете. Люди підуть рано, тому будьте готові. Але вирішуєте, де вони можуть випити – це дивний контроль. Ви не можете обмежувати людей у такий спосіб";
  • "Якщо вам так некомфортно, напевно, варто влаштувати безалкогольне весілля";
  • "Ви не наглядач у в'язниці. Це ж все-таки весілля";
  • "Ви збираєтесь викликати охорону, щоб скрутити тітку Джоан, яка все одно буде пити?".