Для цього необхідно лише трохи часу та фантазії. Здивуйте своїх коханих вже цих вихідних, підготувавши побачення з добірки 24 Каналу.

Теж цікаво 6 романтичних побачень у фільмах, які легко можна повторити в реальному житті

Ініціатором такої зустрічі була саме Наталі. Це чудовий варіант вечора для пари, де організатором може бути дівчина. Якщо ви давно не відпочивали разом й хочете усамітнитися – то це прекрасна нагода. На побаченні, за яким спостерігали мільйони телеглядачів, Наталя прикрасила все навколо свічками та пелюстками троянд. Завершився цей прекрасний вечір пристрасними поцілунками в джакузі.

Холостяк
Побачення Іраклі та Наталі в СПА / Фото СТБ

Холостяк
Побачення Іраклі та Наталі в СПА / Фото СТБ

Якщо у вашій парі є непорозуміння, з якими ви не можете впоратися самостійно, то варто звернутися до психолога. Також сеанс у цього спеціаліста – прекрасна нагода розкрити всі ваші почуття одне до одного, підібрати правильні слова та проговорити ті моменти, на які раніше не наважувалися.

Холостяк
Іраклі та Анетті у психолога / Фото СТБ

Холостяк
Іраклі та Анетті у психолога / Фото СТБ

Якщо ви любите спорт, але жодного разу не були в спортзалі разом, то це чудова нагода розпочати спільні тренування. Те, що закохані роблять разом, лише ще більше зближує їх. До прикладу, Дмитро Черкасов запросив Галю на заняття з боксу, а після тренування вони усамітнилися за душевною розмовою.

Холостяк
Дмитро та Галя на тренуванні з боксу / Фото СТБ

Холостяк
Дмитро та Галя на тренуванні з боксу / Фото СТБ

Хоче здивувати кохану? Організуйте зустріч на стадіоні. Саме таке побачення стало найромантичнішим в історії стосунків "Холостяка-10" Максима Михайлюка та його обраниці Даші. Дівчина опинилася з заплющеними очима на стадіоні, де почула голос коханого. Максим зазначив, що вона ніколи не боїться казати правду, але часто сумнівається в собі. Розплющивши очі, учасниця побачила на екрані стадіону себе.

Холостяк
Даша з "Холостяка-10" на стадіоні / Фото СТБ

Холостяк
Максим Михайлюк на стадіоні / Фото СТБ

Для любителів екстриму також є ідеї романтичних побачень. В 11 сезоні головний герой Михайло Заливако запросив свою обраницю Анну Богдан на банджі-джампінг. Це було їхнє перше індивідуальне побачення, яке неабияк зблизило, адже такі активності – це насамперед про довіру до партнера.

Холостяк
Михайло та Анна на банджі-джампінгу / Фото СТБ