Так, Овен, Телець, Стрілець, Терези та Близнюки, уже найближчими тижнями кохана людина може скочити в гречку. Втім, багато з вас дізнаються про це далеко не одразу, пише 24 Канал.

До слова Підуть наліво: 5 знаків зодіаку, які зрадять у грудні

Овен

Частина людей за постійною рутиною починають втрачати той сильний зв'язок, який був на початку. Вашого партнера чи партнерку може приваблювати ще хтось. Однак, зрада – свідомий вибір.

Овен

Гороскоп для Овнів

Телець

Близька серцю людина вже у грудні може піти наліво. Так, вам буде важко сприйняти цю правду. Однак, вирішіть для себе, чи готові з таким миритися, чи краще розірвати стосунки.

Телець

Гороскоп для Тельців

Цікаво У 2024 році ці 4 знаки зодіаку повернуться до колишніх

Стрілець

Можливо, вам вже доводилося переживати зраду. Партнер чи партнерка обіцяли, що більше цього не повториться. Втім, у грудні, ймовірно, вкотре не дотримаються свого слова.

Стрілець

Гороскоп для Стрільців

Терези

Ви завжди прагнете до гармонії, балансу, взаємоповаги та підтримки. Однак, не всі люди мають однакові цінності та пріоритети. Партнер чи партнерка можуть зрадити вас.

Терези

Гороскоп для Терезів

Близнюки

Останнім часом кохана людина могла довго затримуватися на роботі, опісля запевняла, мовляв, море термінових завдань. Вас можуть звинуватити в "параної". Однак, це зовсім не заперечує той факт, що партнер чи партнерка ходять наліво.

Близнюки

Гороскоп для Близнюків