В інтерв'ю Світлана розповіла, що чоловік не обговорював з нею своє рішення долучитися до лав Збройних Сил України. Дівчина відчувала себе безпорадною, адже не могла вплинути на вибір коханого.

Читайте також Про службу в ЗСУ, стосунки з дружиною й українське кіно: інтерв'ю з актором Максимом Девізоровим

Як змінився Максим через війну

Зараз закохані бачаться близько 30 днів на рік. Бувало, що Максим виїжджав у справах у прифронтові міста, і тоді Світлана теж туди їхала, аби побути з чоловіком. Однак такі зустрічі тривали максимум день.

Коли Максим повертається додому у відпустку, Світлана помічає у ньому деякі зміни у ставлені до побуту.

Щоб там виживати, військовослужбовцям зовсім не потрібні речі, до яких ми звикли у цивільному житті. Тому приїжджаючи з фронту, захисники розуміють, що багато чого взагалі неважливо. На все це накладаються сильні психологічні навантаження,
– розповіла дружина військового.

За її словами у цій ситуації може допомогти лише кохання, розуміння та терпіння. Акторка наголосила, що дружини військових мають підтримувати своїх чоловіків. Вона сподівається, що психологічних програм для родин військовослужбовців буде більше.

Цікаво "Я вже 10 років його тягну": Оля Полякова уперше розповіла, чим насправді займається її чоловік

Журналісти попросили Світлану дати поради дружинам, чиї чоловіки зараз воюють. У відповідь акторка зазначила, що не вважає себе експерткою у цьому. Її стосунки з коханим у таких умовах постійно трансформуються.

"У кожного індивідуально, тому загальної формули немає. Кожному з нас у цих обставинах потрібна допомога і підтримка. Тобто я підтримую чоловіка, а він – мене", – підкреслила Гордієнко.

Для акторки дуже важливо у стосунках цінувати один одного та говорити, що ви один одному потрібні. Не потрібно боятися своїх думок, краще поділитися ними з чоловіком.

Зауважимо, на першу річницю подружнього життя Максим Девізоров мило привітав дружину в інстаграмі. Він опублікував ролик з відеоповідомлень, якими вони обмінювалися впродовж року. Боєць ЗСУ написав, що йому дуже важко бути без дружини, однак саме завдяки їй "цей рік виявився не таким безжалісно спустошуваним, яким обіцяв бути".