У сім'ї Лілії Ребрик всі без винятку захоплюються танцями. Сама ведуча підкорювала паркет "Танців з зірками" з чоловіком, старша донька Діана не лише акторка, а й бальна танцівниця, а 2-річна Поліна поки з захватом спостерігає за рідними. Тому свою любов до танцю подружжя вирішило продемонструвати в прямому ефірі ранкового шоу, виконавши танго. Фото Ребрик опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі.

Цікаво У святковій сукні: Лілія Ребрик зачарувала новорічним образом – фото

Ведуча зізналась, що з дитинства мріяла танцювати, однак опанувала нове вміння лише у 28 років на шоу "Танці з зірками". Тоді її партнером став майбутній чоловік Андрій Дикий, який захоплювався акторкою на кожному тренуванні та хвалив. Зараз зірка стверджує, що з коханим вони танцюють завжди і всюди.

Ми реально танцюємо всюди і завжди, я не перебільшую! Коли ми разом і чуємо музику, я не можу втриматися. У такі моменти я так пишаюся нашою парою,
– зізналась Лілія Ребрик.

Саме тому в Міжнародний день танго пара погодилась показати пристрасний номер в ефірі шоу "Ранок з Україною". Постановка була вкрай емоційною та чуттєвою.


Лілія Ребрик з чоловіком / Фото Instagram / @liliia.rebrik

Образ Лілії Ребрик

Для танго ведуча підібрала елегантний образ. Вона танцювала в приталеній сукні насиченого червоного кольору з довгими рукавами і оголеною спиною. Вбрання не обмежувало рухи зірки та підкреслювало стрункий стан. Сукню Ребрик довершила чорними танцювальними туфлями та масивними сережками, а волосся зібрала в низький хвіст.

Партнер і чоловік Лілії Ребрик Андрій Дикий постав у класичних чорних штанах, сорочці пісочного кольору та жилетці. Разом вони виглядали дуже гармонійно.


Лілія Ребрик з чоловіком / Фото Instagram / @liliia.rebrik


Лілія Ребрик з чоловіком / Фото Instagram / @liliia.rebrik