39-річна Лілія Ребрик активно розвиває акторську та телевізійну кар'єри. Зірці вдається поєднувати ранкові телеефіри з роботою в кіно та театрі. На особистій сторінці в інстаграмі вона розповіла, як проходить знімальний день серіалу "С кем поведёшься", та зізналась, за що обожнює кінематограф.

До теми У червоному костюмі: Лілія Ребрик підкорила елегантним образом – фото

Артистка поділилась, що на знімальному майданчику завжди є сміх, жарти та зустрічі з неймовірними людьми. Робота в кадрі дарує їй адреналін та ейфорію від виконаної роботи, а до того ж тренує пам'ять. Лілія Ребрик запевняє, що все це допомагає пройнятись процесом та не помічати жодних мінусів, навіть якщо на вулиці дуже холодно, а зніматися треба в літній сукні.

Образ Лілії Ребрик для зйомок у кіно

Перед камерою зірка постала в легкій яскравій блузі з принтом та класичних синіх штанах вільного крою з високою талією. Вони вигідно підкреслювали стрункі ніжки акторки. Наверх вона накинула тепле вовняне пальто кремового кольору, яке чудово зігрівало в морозний знімальний день. Вбрання Лілія Ребрик поєднала з масивними черевиками на високій підошві та на шнурівці.

Образ акторки довершив насичений макіяж з акцентом на очі – срібними тінями і широкими стрілками. Поряд з Ребрик на камеру позувала українська акторка Ольга Жуковцова-Кияшко.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо