На особистій сторінці в інстаграмі 41-річна Лілія Подкопаєва опублікувала архівне фото, зроблене 24 роки тому під час Олімпійських ігор в Атланті. 25 липня 1996 року вона стала абсолютною чемпіонкою, підкоривши найбільшу особисту вершину та втіливши мрію всього життя.

До теми Лілія Подкопаєва зізналась, як скинула зайву вагу після вагітності

Попри те, що в кар'єрі зірки було чимало перемог, саме цю вона вважає знаковою та поворотною у своєму житті. Лілія Подкопаєва не втомлюється повторювати, що досягнула такого шаленого успіху завдяки особистій тренерці Галині Лосінській.

"Навіть через стільки років неможливо забути цей стукіт серця, напругу, що переповнювала мене, а потім шквал оплесків і сльози радості… Саме цей день залишиться вирішальним для мене, підсумком неосяжної роботи і зусиль, найбільшою перемоги", – зворушливо написала олімпійська чемпіонка.

Лілія Подкопаєва також опублікувала відео свого виступу на XXVI Олімпійських іграх. На цих кадрах вона зображена 17-річною гімнасткою, яка вже встигла досятнути перемог у великому спорті. Всього за кілька годин допис засипали коментарями, у яких прихильники захоплювалися маленькою, але сильною духом українкою.