У першій частині шоу "Ліга сміху. Зимовий кубок 2017" взяли участь 12 команд і 7 тренерів. З рук ведучого Володимира Зеленського кожна збірна отримала нагороду в певній номінації.

Читайте також: Голос. Діти 4 сезон 4 випуск: хто потрапив до команд зіркових тренерів та чому плакав MONATIK

Володимир Зеленський оголосив усі номінації, тренерів та команди-учасниці, адже навіть команди, що вилетіли на початку сезону мали шанс отримати якусь певну номінацію.

Ліга сміху 2017 3 сезон 15 випуск дивитися онлайн: Зимовий кубок – перша частина (повний випуск від 01.12.2017)

Ігор Ласточкин і Юрій Горбунов отримали кубки як тренери-чемпіони третього сезону. Оля Полякова стала найдобрішим членом журі цього сезону. Євген Кошовий – кращий тренер-замінник третього сезону.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 13 випуск: моделей кинули у полум'я і змусили ходити в повітрі

Список команд, які взяли участь у шоу "Ліга сміху. Зимовий кубок":
- "Николь Кидман" Суми;
- "Луганская сборная" Луганськ;
- "Трио разные и ведущая" Київ;
- "Любимый город" Харьков;
- "Замок Любарта" Луцьк;
- "Вот эти парни" Київ;
- "Лукас" Кременчук;
- "Крупа" Дніпро;
- "Минипанки" Україна;
- "Винницкие" Вінниця;
- "Де Ришелье" Одеса.

"Ліга сміху" – найбільший гумористичний проект в Україні, в якому команди-учасниці змагаються за кубок чемпіонів з гумору. Жарти, акторські здібності і вміння колективів імпровізувати оцінює зіркове журі з семи чоловік.

За правилами шоу "Ліга сміху", кожен із суддів обирає по 2 команди, для яких стає тренером на весь сезон. Кожною командою можуть зацікавитися відразу кілька потенційних тренерів, тоді вибір наставника залишається за учасниками. Протягом усіх ігор тренер не оцінює виступи своїх підопічних.