Одна з найпопулярніших українських телеведучих Лідія Таран на особистій сторінці в інстаграмі вкотре замилувала багатотисячну аудиторію підписників ефектними кадрами. Цього разу знаменитість прогулялася вуличками Києва та відчула новорічну атмосферу, яка панує в місті.

Дивіться також Лідія Таран зачарувала ніжнім образом біля новорічної ялинки: атмосферні фото

Лідія Таран зробила декілька фото біля різдвяної ялинки, яку вже встановили на Софіївській площі в Києві. Вона весело підстрибувала, а в дописі поділилася своїми враженнями.

"Стоїть голомоза тепер: шапку забрали, зірку не дали. Намагалася віддати їй свою, щоб не мерзла, але не дострибнула. Тепер думаю, що головна ялинка зараз, як ніколи, символізує цей 2020 – якийсь недожитий, карантинний, пересиджений і ніби хворий, але все одно пройдений етап. Але от навіщо вкінці шапку вкрали? Це до чого?", – написала в публікації Лідія.

Повсякденний образ Лідії Таран

Для прогулянки телеведуча обрала комфортне вбрання. На фото вона зображена в джинсах і світло-коричневій курточці. Такий look знаменитість поєднала з темними черевиками. На спині у Лідії бачимо чорний рюкзак.

Волосся красуня-білявка вклала рівно, а на обличчі зробила легкий макіяж – нанесла тон, яким підкреслила натуральну вроду.

Для перегляду фото гортайте праворуч