Все більше українців на собі відчувають симптоми коронавірусу. Представники вітчизняного шоу-бізнесу не виняток. Новою зірковою жертвою COVID-19 став 32-річний музикант Сергій Мартинюк. Про діагноз він оголосив на особистій сторінці у фейсбуці.

Читайте також Анатолій Анатоліч поборов коронавірус: зворушливе відео з донькою

Сергій Мартинюк хворий на коронавірус

Лідер гурту "Фіолет" заявив, що отримав позитивний ПЛР-тест на коронавірус. Публічне звернення він опублікував в соцмережах, адже впродовж останніх днів контактував з великою кількістю людей, готуючись до зйомок відео на нову пісню колективу. Тому в такий спосіб Сергій Мартинюк вирішив попередити всіх друзів і знайомих.

До кінця був певен, що не стану частиною щоденної статистики з новин, але є як є. Вчора отримав позитивний результат тесту, тому друзі, приятелі і знайомі, з якими бачився останнім часом – слідкуйте за собою,
– написав музикант.

Він зізнався, що поки почувається добре та слідкує за температурою тіла. На щастя, жодних симптомів COVID-19 артист наразі не відчуває й сподівається, що хворобу перенесе легко та без ускладнень. Як зауважив лідер "Фіолет", його діагноз не вплине на творчість та вихід нових пісень гурту.

"Почуваюся загалом ок, з контрольованою температурю, головоболію, смак/нюх поки при мені. Діареї не спостерігається. Налаштований одужати швидко і без ускладнень", – зазначив Сергій Мартинюк.