Як відомо, Леся Нікітюк отримала чимало популярність серед українців не тільки завдяки рейтинговим шоу. Телеведуча є активною блогеркою, за інстаграм-сторінкою якої стежать понад 3,1 мільйона людей. Тому щодня зірка вражає своїх прихильників кумедними сторіс та ефектними знімками, демонструючи будні "Леді Ле".

Читайте також: Як змінювався образ Лесі Нікітюк з розвитком кар'єри: промовисті фото

26 листопада ведуча вирішила поділитись особливим фото. Леся Нікітюк зробила селфі, показавши своє лице зблизька і без ретуші. На одному знімку телезірка красувалась з ідеальним макіяжем та вирівненим тоном обличчя, а на іншому – без жодної косметики.

Як краще? Голосуйте: 1 чи 2,
– звернулась до прихильників Леся Нікітюк.

Цікаво, що більшість підписників обрали фото, де ведуча позує без макіяжу. За словами підписників, там вона виглядає більш природно та привабливо.


Леся Нікітюк до і після макіяжу / Instagram / @lesia_nikituk

Це не вперше Леся Нікітюк демонструє своє обличчя без макіяжу. Ледь не у всіх поїздках телеведуча публікує фото з пляжів, на яких постає без жодної косметики. А от за шкірою обличчя Леся Нікітюк ретельно дбає. Вона регулярно відвідує косметолога та у мандрівки бере із собою живильні маски, що й видно на її ефектних світлинах.


Леся Нікітюк на відпочинку / Instagram / @lesia_nikituk