Про це повідомляють на Variety.

Режесером майбутнього фільму вже призначили творця першого фільму "Фантастична четвірка" Тіма Сторі. Джерела іноземного видання сповіщають, що нова кінокартина складатиметься як з реальних акторів, так і з анімаційних вставок. Щодо головних зірок мультсеріалу Тома і Джера, то як і оригінальному мультсеріалі вони розмовляти не будуть. Додамо, що авторами оригінальних "Тома і Джеррі" стали американські аніматори Вільям Ганна і Джозеф Барбера.

Читайте також: Скандал – не перешкода: студія Warner Bros взяла на роботу режисера Джеймса Ганна

Близькі джерела кінокомпанії Warner Bros. зазначають, що творці нових анімаційних проектів розуміють важливість оригінальних стрічок та знають, скільки історії в них закладено. Тому вони приділятимуть новим фільмам не менше уваги, ніж це робили у стрічках Всесвіту DC або "Гаррі Поттера".

Варто додати, що Warner Bros. планує також зняти нові екранізації фільмів за мотивами мультесеріалу "Флінстоуни" та "Скубі-Ду". Прем’єра останнього вже анонсована на 2020 рік і режисером екранізації став Кріс Коламбус, який зняв перші два фільми про чарівника Гаррі Поттера.