Знаменитості вже розпочали підготовку до новорічних свят. До Різдва залишилося зовсім мало часу, тому зірки вже прикрашають свої будинки, експериментують зі смаколиками для святкового столу. Зокрема, К'яра Ферраньї на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала декілька атмосферних кадрів.

Дивіться також Алла Мазур зачарувала світлинами біля новорічної ялинки

К'яра Ферраньї готується до Різдва

У вітальні блогерка вже прикрасила величезну ялинку, яка створила новорічний настрій та особливу атмосферу в будинку. На тлі новорічної красуні зірка позувала у чорному домашньому костюмі із зображенням Міккі Мауса.

Також К'яра показала, як разом із маленьким сином Лео прикрашає різдвяні пряники. Знаменитість спекла святкові смаколики та вирішила задекорувати їх разом із малюком. Таке заняття неабияк сподобалося і зірковій матусі, і її синочку. Вони весело разом провели час і вже встигли продегустувати солодощі.

Сім'я з нетерпінням чекає на Різдво. Це свято допомагає відволіктися від труднощів, які приніс 2020 рік, і повірити, що у новому році все буде набагато краще. Саме зимові свята змушують повірити в казку, якої нам усім зараз так бракує.

Для перегляду фото гортайте праворуч