Лілія Ребрик опублікувала фото на своїй сторінці в інстаграмі. Українська ведуча та акторка постійно ділиться з підписниками моментами зі свого життя, а тому її прихильники завжди в очікуванні нових світлин.

Дивіться також У довгій сукні: Лілія Ребрик підкорила елегантним образом – фото

Образ Лілії Ребрик

Зірка на фото зображена з мікрофоном, тому, ймовірно, позувала у знімальній студії. Лілія Ребрик вдягнула бузкову блузку з квітковим принтом та об'ємними рукавами. Тонкий пояс підкреслював бездоганну фігуру акторки. Кофтинку вона поєднала з синіми штанами. Образ зірки був повсякденним, але не менш стильним.

Лілія Ребрик вклала волосся легкими хвильками та зчепила його ззаду. На руці красувався білий годинник, а look доповнював лаконічний манікюр. На обличчі телеведуча зробила гарний макіяж. Вона нафарбувала повіки світлими й коричневими тінями, а губи підкреслила яскраво-червоною помадою.

До зустрічі з дивами потрібно бути готовими щодня! Їх так багато навколо нас: просто потрібно їх помітити, – написала Лілія Ребрик під фото.

Шанувальники оцінили новий образ телеведучої: "Ви, як завжди, прекрасна й чарівна", "Ви така сяюча", "Красуня й море позитиву", "Чудова", "Вами можна захоплюватися завжди", – написали в коментарях.


Лілія Ребрик / Instagram / @liliia.rebrik