Зростання рослин під сонцем має свої переваги. Зокрема, швидше висихає земля після опадів, вища температура ґрунту та більше сонячного проміння потрапляє на рослини. А які квіти люблять сонце – розкаже 24 Канал.

Дивіться також Чим підживити газон навесні: 7 неочікуваних засобів

Які рослини люблять сонце

Багато різних квітів люблять сонце та можуть добре цвісти під яскравим сонячним промінням. Ось декілька прикладів таких квітів.

  • Нарциси – це ті квіти, які обожнюють повне сонце та можуть процвітати в теплій, сухій та добре дренованій землі. Їх цвітіння починається наприкінці травня. Вітер та протяги можуть бути для них небезпечними.


Нарцис / Фото Canva

  • Рожева герань. Вона гарно цвіте під прямим сонцем та на вологому ґрунті весною та влітку. Потребує щедрого поливу та багато світла. Найчастіше нею декорують клумби та квітники.


Рожева герань / Фото Canva

  • Золотисті маки також люблять сонце та добре дренований ґрунт. Їх яскраво жовті квіти прикрасять будь-яку сіру ділянку. Варто пам'ятати, що сік, який міститься у золотих маках може бути отруйним для людей і тварин.


Золотистий мак / Фото Canva

  • Лілейники – мають яскраві красиві квіти білого, червоного, жовтого кольорів. Вони можуть процвітати на повному сонці, але також добре ростуть в тіні. Важливо забезпечити їм достатнє зволоження та годування. Їх часто використовують для букетів.


Лілейники / Фото Canva

  • Рудбекія – багаторічна рослина, яка цвіте червоними, оранжевими та жовтими квітками. Вона гарно росте як на сонці, так і в тіні, включаючи пустельні райони. А ще рудбекія – стійка до холодів і морозів.


Рудбекії / Фото Canva

  • Петунії відомі своєю простотою у догляді та яскравими квітами. Вони можуть бути як однорічними, так і багаторічними. Ці квіти дуже популярні серед садівників. А ще петуніям потрібна достатня кількість вологи та світла.


Петунії / Фото Canva

  • Георгіни можуть бути досить великими та яскравими, залежно від сорту. Їх зазвичай садять влітку або весною на сонячних ділянках з родючою землею. Бувають різних кольорів і форм.


Георгіни / Фото Canva