Зокрема, йдеться по примулу, дзвіночок карпатський та гвоздику турецьку. Які ще цвіти потрібно посіяти на розсаду до середини лютого, читайте у матеріалі.

До речі Невибагливі у догляді: 5 квітів, які обов’язково треба посадити біля будинку

Примула

Примулу найкраще сіяти у середині лютого, адже тоді красиві квіточки тішитимуть вас вже ранньою весною. Рослину не варто садити надто глибоко у горщик, бо тоді земля почне пересихати. Насіння потрібно ретельно розподілити та додати у ґрунт води. Однак вона не повинна застоюватися.

Геленіум осінній

У середині лютого геленіум осінній потрібно сіяти на розсаду у спеціальний ящик. Місткість обгортають поліетиленовим пакетом та ставлять у холодильник десь на один місяць. Згодом її необхідно перемістити у тепле приміщення, де є доступ до штучного освітлення.

Геленіум осіннійГеленіум осінній потрібно посіяти до середини лютого / Фото Pexels

Меконопсис Шелдона

Меконопсис Шелдона любить родючу та пухку землю. Приміщення, у якому ви збираєтесь тримати розсаду, має бути добре освітлене та мати температуру повітря 12 градусів. Як тільки побачите, що починають з'являтися перші паростки, їх одразу потрібно пересадити у різні горщики.

Гвоздика турецька

Деякі садівники починають садити гвоздику турецьку ще у січні. Однак можна це робити й у лютому. Рослину сіють разом з сумішшю з піску та листового перегною. Насіння має бути на глибині 1 сантиметр та на відстані 3 сантиметри. Після посадки його варто накрити папером.

Дзвіночок карпатський

Насіння дзвіночка карпатського є досить дрібним. Тому його потрібно садити в легкий та водонепроникний ґрунт, який перед тим необхідно добре зволожити. Насіння не варто сіяти дуже глибоко. Крім того, перед тим його обов'язково обприскують водою. Сходити рослина починає вже через два-три тижні.

Ампельна петунія

Найголовнішими етапами догляду за ампельною петунією є видалення сухих суцвіть, регулярний полив та додавання добрив. Якщо все робити правильно, то рослина цвіте з червня й аж до перших заморозків. Крім того, вона є дуже стійкою до дощів та вітрів, які ще можуть бути навесні.