Наразі ще офіційно невідомо, чи сяде 56-річний Тарантіно в режисерське крісло майбутньої стрічки, але якщо це станеться, то це буде 10-й за рахунком фільм кінотворця. Про це повідомляють у виданні CinemaBlend.

Читайте також: Я віддав кінематографу все, що міг, – Квентін Тарантіно заявив про плани завершити кар'єру

Я думаю, у мене є лазівка. Фільм "Зоряний шлях" нею не вважається. Я можу зробити цю кінострічку, але, звичайно, я б закінчив якоюсь оригінальною картиною... Це мій останній фільм і там не повинно бути нічого зайвого. Тому я не знаю, чи збираюсь його зробити, але це все ж може статись,
– невпевнено висловився Квентін в розмові з журналістами.

Квентін Тарантіно про свою останню режисерську роботу: відео

Раніше Квентін Тарантіно в інтерв'ю для GQ Australia розповідав, що він віддав кінематографу все, що міг, тому йде з нього.

"Думаю, що стосується стрічок для кінопрокату, я дійшов до певної межі. Я хочу писати книги й театральні п'єси, тобто, я не кину творчість, це точно. Просто я вважаю, що віддав кінематографу все, що міг", – пояснював свої роздуми покинути кіно Квентін Тарантіно.

Хто такий Квентін Тарантіно?Квентін Тарантіно – багатостороння талановита особистість. Він і режисер, і продюсер, і сценарист, і актор. Свою діяльність американець розпочав завдяки Лоуренсу Бендеру, який переконав його почати писати сценарії. Його перше творіння з'явилося на світ у 1985 році, однак не було реалізоване. Світову популярність йому приніс фільм "Кримінальне чтиво" (1994). Саме за нього він отримав "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю, а також премії Оскар і Золотий глобус у категорії "Найкращий сценарій".