Тоді, як світ, затамувавши подих, чекає на вихід нового шедевра під назвою "Одного разу в Голлівуді", Квентін Тарантіно вражає відвертими зізнаннями. Режисер заявив, що думає про те, аби залишити кінематограф. Про це повідомляє австралійський журнал GQ.

Читайте також: Голлівудський "Капітан Америка" Кріс Еванс знявся у детективі: трейлер до фільму "Ножі наголо"

56-річний Квентін Тарантіно заявив, що поки що точно не визначився, коли саме покине кінематограф, проте зазначив, що хоче, аби після нього залишилися лише значущі фільми.

Думаю, що стосується стрічок для кінопрокату, я дійшов до певної межі. Я хочу писати книги й театральні п'єси, тобто, я не кину творчість, це точно. Просто я вважаю, що віддав кінематографу все, що міг,
– пояснив свої роздуми покинути кіно Квентін Тарантіно.

Хто такий Квентін Тарантіно? Квентін Тарантіно – багатостороння талановита особистість. Він і режисер, і продюсер, і сценарист, і актор. Свою діяльність американець розпочав завдяки Лоуренсу Бендеру, який переконав його почати писати сценарії. Його перше творіння з'явилося на світ у 1985 році, однак не було реалізоване. Світову популярність йому приніс фільм "Кримінальне чтиво" (1994). Саме за нього він отримав "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю, а також премії Оскар і Золотий глобус у категорії "Найкращий сценарій".