LifeStyle 24 підкаже, куди можна піти 8 березня. Однак насамперед потрібно дбати про свою безпеку та реагувати на сигнали повітряної тривоги.

До речі Міжнародний жіночий день 2024: чи буде в Україні вихідний 8 березня

Перегляньте афішу подій у своєму місті

Навіть під час повномасштабного вторгнення українці не забувають жити. У кінотеатрах та театрах відбуваються прем'єри фільмів та вистав, зірки їздять по Україні зі стендапами, концертами та іншими виступами. Подивіться, що цікавого 8 березня буде у вашому місті та сходіть на одну з подій.

Зустріньтеся з подругами

У звичайні дні буває складно виділити час для друзів, адже багато хто працює або вчиться. А Міжнародний жіночий день – це чудова нагода, аби зібрати усіх найближчих подруг та провести його так, як ви любите. Наприклад, можете зустрітися у когось дома та зробити справжній дівочий вечір.

Зустріч з подругами Як відсвяткувати 8 березня / Фото Canva

Прогуляйтеся містом

Минулого тижня до нас прийшла довгоочікувана весна. Можливо, 8 березня пощастить і надворі буде тепла погода, тож вдома точно сидіти не варто. Прогуляйтеся улюбленими локаціями свого міста та випийте смачної кави. Якщо ж стане холодно, то можна чудово провести час у якомусь закладі.

Сходіть на шопінг

Звичайно, не потрібно чекати на свято, щоб зробити собі подарунок. Однак, на жаль, це звична ситуація. Витягніть гроші, які відкладали на бажану річ, та відправляйтеся за нею у магазин. Крім того, можете взяти з собою друзів, аби день пройшов веселіше, та придумати ще якусь активність.