На особистій сторінці в інстаграмі Ксенія Мішина опублікувала фото в розкішних вбраннях від кримського бренду L.A.B by Ternovskaya. Акторка позувала на тлі зображень мальовничих пейзажів півострова та розповіла про місця, де минуло її дитинство.

Читайте також Холостячка 7 випуск: гостювання Ксенії у "холостяцьких" квартирах та шокуюча правда від Андрія

Ксенія Мішина про дитинство в Криму

Зірка зізналась, що вона зростала поряд з морем, горами, скелястими пляжами, хвойними парками й квітучими полями. Їй не доводилось долати сотні кілометрів заради відпочинку, адже поруч завжди був пляж, а неподалік – Південний берег Криму з фантастичним мисом Айя.

"Я усвідомлюю, яка я була щаслива. Всі ці кольори, запахи, звуки, форми – вся ця різноманітність звичайно формувала в мені справжню любов до природи, захоплення всім живим і цілісністю. І зараз бути на природі – це мій найулюбленіший спосіб релаксації і відпочинку", – наголосила Ксенія Мішина.

Акторка зізнається: щаслива, що народилась саме в Криму, адже завдяки неймовірним місцям півострова стала такою, якою є зараз. Для неї Крим – це дім, який перебуває поза політикою.

Це місце для мене поза межами, державами, суперечками і поділами. Це місце в моєму серці, і ніхто ніколи не зможе у мене його відібрати. Мій Крим,
– чуттєво написала "Холостячка".