Ксенія Мішина поділилась новою світлиною на своїй сторінці в інстаграмі. Головна героїня нового проєкту "Холостячка" вражає своїх прихильників бездоганними образами, які вона демонструє на шоу або світських виходах.

Читайте також У латексних штанах та з синіми окулярами: Ельза Госк показала провокативний образ – фото

Цього разу акторка вирішила оприлюднити миле фото, де вона постала в домашній атмосфері. Вона сиділа на білому дивані, а біля неї лежала собака. Вони грались, а Ксенія радісно усміхалась на камеру.

Образ Ксенії Мішиної

Героїня "Холостячки" позувала в домашньому образі, що складався з комфортного вбрання. Вона вдягнула чорні лосини та біле тепле худі оверсайз.

Ксенія Мішина розпустила чорне волосся та забрала його назад. Оскільки вона була вдома, то постала перед камерою лише з легким макіяжем. Вона нафарбувала очі коричневими тінями, а губи – нюдовою помадою.

Під фото Ксенія пороздумувала про те, чи кіно витіснить театр. "Як думаєте, чи зможе коли-небудь кіно повністю замінити театр?! Цей філософський спір, мені здається, неможливо вирішити. Але я думаю, що ні! Тим більше, що театральна індустрія не стоїть на місці, а розвивається і підтвердження тому – інноваційний український арт-проект "Tеатр 360 градусів". Це завжди дивно, як на стику найдавнішого мистецтва і сучасних технологій народжується абсолютно новий вид діяльності", – написала Ксенія Мішина.


Ксенія Мішина / Instagram / @misha.k.ua