Думки критиків розбігаються в тому, чи краща цьогорічна стрічка за мультфільм 1991-го, але факт залишається фактом: римейк у більшості повторює свого попередника. Деякі сцени покадрово повторюють "Красуню і Чудовисько" з 1991 року, прикрашаючи їх сучасними спецефектами і розбавляючи живими акторами. Пісні також в основному взяті з "оригіналу", хоча у фільмі з'явились і нові композиції. Тим не менше, музична складова точно звучатиме по-новому для українських глядачів, бо у кінозалі їх чекатиме повний дубляж. Співатимуть багато, будьте готові :)

Не факт, що рішення просто "перезняти" мультфільм – погане. Адже важко створити щось нове з історії, яка настільки добре знайома глядачеві. А так нам з вами можна сміливо йти в кінотеатр за порцією ностальгії. Бо краще зняти те ж по-новому, аніж зіпсувати зовсім. Тож римейк вийшов хорошим… чи, принаймні, красивим. Зрештою, судити вам. Багато хто осуджує Disney, пояснюючи появу “Красуні і Чудовиська” банальним бажанням заробити на тому, що вже раз спрацювало, не особливо напрягаючись.

Навряд чи римейк набуде тої ж популярності що й мультик у 1991-му, але несправедливо говорити, ніби над екранізацією працювали мало. У фільм вклали 160 мільйонів доларів і ці гроші доволі очевидні з першого кадру. Ключове слово – "очевидні", адже більшість грошей пішла на спецефекти і антураж. Вийшло масштабно. Бальний зал площею більш ніж 1000 квадратних метрів, люстри розміром 2х4 метри, знамените жовте плаття, на яке пішло більше 12000 годин роботи та багато інших деталей, над якими працювали творці нової "Красуні та Чудовиська", вражають помпезністю. Та й так, що стрічку вже встигли звинуватити в надмірності декорацій.

"Красуню і чудовисько" також осучаснили толерантністю: в фільмі є темношкірі і навіть присутня гей-лінія, яка здійняла трохи шуму, але на ділі ледь помітна. А в цілому, в фільмі мало нового.

Цікаво, що заради "Чудовиська" Емма Вотсон відмовилась від "Ла Ла Ленду", а Райан Ґослінг у свою чергу зробив навпаки – відмовився зіграти в цьому фільмі, обравши, у підсумку, надуспішний та нашумілий мюзикл.

Римейк популярного мульфільма вийшов красивим, добрим і просякнутим казковою атмосферою. Щось є магічного у цих кадрах, які показує нам Disney. Чи то їм вдалось створити магію в цьогорічному фільмі, чи то будить відгомін вражень з 1991-го, але це працює. Казка вдалась.

Рейтинг фільму на IMDb - 7,7.

Також у кіно: "Конг: Острів черепа": коли велетенське чудовисько – справедливий Король