Королева Іспанії вважається у своїй країні своєрідною "іконою стилю". Все тому, що чарівна Летиція вдало підбирає вбрання на кожну світську чи офіційну подію. Яскраві та водночас елегантні сукні приголомшують всіх учасників події.

Читайте також: Королева Іспанії приголомшила яскравим вбранням на офіційному прийомі: фото

Сьогодні, 7 серпня, королева супроводжувала свого чоловіка – Філіпа VI – на офіційній зустрічі з прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом та його дружиною Марією. Монарх із главою уряду обговорили ряд важливих питань для країни за урочистим обідом.

Відомо, що зустріч пройшла в палаці Альмудаїна, що на острові Майорка. Саме там подружжя разом із доньками проводить літню відпустку. Однак відпочивати пара не має наміру, а щоразу бере участь в організованих офіційних заходах.

На зустріч з главою уряду та його дружиною чарівна Летиція прийшла в розкішній літній сукні з квітковим принтом від Adolfo Domínguez. До образу вона підібрала стильні світлі босоніжки на підборах. Ідеальна укладка волосся та легкий макіяж завершили look королеви та зробили його легким і невимушеним.

Варто зазначити, що у мережі настільки вподобали новий образ королеви Летиції, що детально показали, як кожна жінка може повторити його.