Щороку знаменита іспанська сім'я вирушає на бажаний відпочинок. Традиційно король Філіп VІ та його чарівна дружина Летиція обирають для поїздки розкішний палац Альмудаїна, що на мальовничому острові Майорка. Та родина монарха не тільки ніжиться на узбережжі Середзеного моря, але й влаштовує звані вечері.

Читайте також: Королева Іспанії вбрала розкішну білу сукню для сімейної фотосесії

Розкішний прийом організувала королева Летиція. На захід прийшли іспанські високпосадовці та її свекруха. Як істинні господині королеви Летиція та Софія зустрічали гостей на подвір'ї королівського маєтку. Чарівна посмішка Летиції та її щирий прийом підтвердили, що норовлива дружина Філіпа VІ налагодила стосунки зі свекрухою.

Для вечері знаменита іспанка вбрала об'ємну спідницю з квітковим принтом від Carolina Herrera та яскравий топ від Hugo Boss. Чорні босоніжки на підборах та зібране волосся у хвіст завершили образ Летиції.

Королева Софія теж обрала речі з квітковим принтом. Мама Філіпа VІ прийшла на урочисту вечерю у світлих штанах та бузі з довгими рукавами. Елегантн прикраси та зачіска доповнили look королеви Софії.