Королеву Летицію справедливо називають однією з найстильніших монарших осіб сучасності. Вона чарівно демонструє не лише нові образи, а постає в look, в яких раніше з'являлась на публіці. Для церемонії нагородження премією короля Хайме I у місті Валенсія вона обрала вбрання зі свого гардеробу. Чотири роки тому в ньому королева Летиція відвідала Португалію.

До теми У білій сукні й чорному пальті: королева Летиція підкорила елегантним образом – фото

Образ королеви Летиції

Вона одягла вишукану бавовняну сукню сірого кольору з ліловим відтінком і фіолетовою підкладкою. Тендітну фігуру розкішно підкреслював широкий пояс. Сукню королева Іспанії поєднала з пальто в тон, яке елегантно накинула на плечі. Це одяг від знаменитої модельєрки Кароліни Еррера.

Образ довершили сірі туфлі-човники на високих підборах і клатч в тон від німецького дому моди Hugo Boss. З аксесуарів Летиція підібрала лише лаконічні сережки. Вона нанесла стриманий денний макіяж і зробила легку укладку. Зважаючи на карантинні обмеження, королева Іспанії на всіх офіційних заходах з'являється лише в захисній масці. Премія короля Хайме I не стала винятком.


Королева Летиція / Фото Getty Images