У вівторок, 15 грудня, королева Летиція прибула на авіабазу Коронель Ектора Монкада (Ла-Сейба). Саме звідти розпочалася її гуманітарна поїздка до Гондураса. Звісно, що без уваги громадськості не залишився аутфіт королеви.

Дивіться також В елегантному костюмі та пальті: королева Летиція продемонструвала монохромний образ – фото

Її Величність відправилася у Гондурас, щоб з перших уст дізнатися про ситуацію в країні після руйнувань, що були викликані ураганами Ета та Йота, а також передати солідарність іспанського народу. У рейсі разом із Летицією буде частина гуманітарної допомоги. Зокрема, королева повезе у Гондурас експрес-тести на коронавірус. За час цього візиту планують доставити у країну велику кількість необхідних для життя речей.

Образ королеви Летиції

На авіабазу 48-річна Її Величність прибула в білій сорочці та світло-бежевих штанах. Поверх сорочки вона одягнула жилет червоного кольору. Комфортний одяг королева поєднала з черевиками в тон штанів на шнурівці.

Волосся Летиція вклала у локони та зібрала у високий хвіст. На обличчі вона зробила легкий повсякденний макіяж, а також одягнула захисну маску. Оскільки у світі триває пандемія COVID-19, то Її Величність не з'являється на публіці без засобів захисту.


Королева Летиція у червоному жилеті / Фото Getty Images


Королева Летиція перед поїздкою в Гондурас / Фото Getty Images