23-річній моделі часто доводиться виснажувати себе перельотами для участі в модних показах та зйомках у різних куточках світу. Вона є однією з найбільш затребуваних манекенниць сучасності. Враховуючи це, Белла Хадід часто користується послугами авіакомпаній. А літаки викидають в атмосферу велику кількість вуглекислого газу під час спалення палива.

Читайте також: H&M продаватиме індивідуальні джинси для кожного клієнта

На сторінці у своєму інстаграмі вона опублікувала допис, який свідчить про перерахування коштів у фонд організації, що займеться висадкою 600 дерев. Так кожен переліт рівнятиметься до 20 нових рослин.

Пожертвувала гроші на висадку 600 дерев, по 20 за кожен мій переліт, який я зробила за останні три місяці. Ймовірно, я продовжу це робити як мінімум до кінця року. Мені сумно, що моя робота так сильно впливає на зміну клімату і на весь світ. Матінка-природа потребує нашої любові,
– висловилася Белла Хадід.

Модель повідомила, що частину дерев висадять у її рідній Каліфорнії, що цього року сильно постраждала від масивних лісових пожеж. Вона посадить кілька дерев біля власного будинку. Белла Хадід запевняє, що радо відгукнеться на потребу екологічної допомоги і в інших куточках планети, де виникає така потреба.

Дерева – це повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п'ємо... Я знаю, що мої зусилля – крапля в морі, але, коли літаю, я завжди дивлюся у вікно і бачу як зелені ліси, так і неродючі землі, які потребують допомоги,
– поділилася переживаннями знаменитість.

Також Белла Хадід розповіла прихильникам про організацію, яка займається "реабілітацією" кліматичної ситуації на планеті – One tree planted. Модель закликала всіх небайдужих спільними зусиллями рятувати Землю від екологічної катастрофи.