За словами астрологів, сьогодні віщий сон може приснитися Козорогам, Терезам, Овнам, Скорпіонам та Стрільцям, передає 24 Канал.

Теж цікаво Таких лише 3: знаки зодіаку, яких завжди оберігають вищі сили

Козоріг

Останній місяць осені буде непростий для вас. Можуть трапитися події, які перевернуть життя з ніг на голову. Особливо варто звернути увагу на сьогоднішній сон. Він попередить вас про небезпеку, яку варто очікувати найближчими днями.

Гороскоп для Козерогів

Гороскоп для Козорогів

Терези

Події, які розгортатимуться сьогодні уві сні, можуть неабияк вас заінтригувати. Настільки, що весь наступний день не зможете думати більше ні про що. Проте астрологи радять Тельцям відсторонитися від цієї історії. Так прийдешні новини будуть для вас більш приємними та неочікуваними.

Гороскоп для Терезів

Гороскоп для Терезів

Овен

Сьогодні вам присниться сон, пов'язаний з роботою. До кінця цього року варто очікувати приємних рішень від шефа. Це може бути як підвищення в посаді, так і збільшення зарплати. Проте все залежить від вашої продуктивності та наполегливості.

Гороскоп для овнів

Гороскоп для Овнів

Скорпіон

Найближчим часом вас може зрадити рідна людина. Сьогоднішній сон лише підтвердить найгірший сценарій. Будьте уважними до людей: особливо зверніть увагу на найближче оточення, від якого найменше очікуєте підлості.

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп для Скорпіонів

Стрілець

Якщо сон сьогодні буде тривожним, зверніть увагу на своє здоров'я. Астрологи радять не зволікати, тож слід вже вранці записатися на огляд до лікаря. Так ви вбережете себе від непоправних наслідків.

Гороскоп для Стрільців

Гороскоп для Стрільців