Як повідомляє видання The Blast, Кейт Джеймс працювала особистою асистенткою Ембер Герд впродовж трьох років – з 2012 до 2015 року. Жінка стверджує, що за час своєї кар'єри вона допомагала багатьом іменитим особистостям в індустрії розваг. Проте саме співпраця з Ембер стала для неї негативним досвідом, адже вона відчувала психологічний тиск та постійно піддавалася образам з боку акторки.

Читайте також Оприлюднили листування Джонні Деппа щодо Ембер Герд: Я спалю її труп

Кейт Джеймс відверто зізналася, що її наставниця мала вибуховий характер та часто не могла контролювати свою злість. Помічниця пригадала, що у Різдво 2012 року авіакомпанія скасувала рейс через снігопад, проте все невдоволення зірка висловила Кейт, яка впродовж годин слухала крики Ембер.

Вона впадала в неконтрольовану лють, коли ніхто не міг сперечатися з нею, і навіть якщо я намагалася дати пояснення, я думаю, вона просто не чула мене, тому що була настільки зла. Неначе вона думала, що непередбачувані негаразди, які відбуваються у житті інших людей, її ніяк не обходять,
– зауважила Кейт Джеймс.

Також вона зазначила, що у той час, як працювала з Ембер Герд, зірка вже почала стосунки з Джонні Деппом. Вона не стала розкривати ім'я свого обранця одразу, зневажливо називаючи його "старим чоловіком". Коли вона все ж наважилася розсекретити його і познайомила особисто, то асистентка була зачарована: "Мене вразило те, наскільки він був тихим і спокійним, майже трохи сором’язливим. Він був дуже приємний і чемний під час першої зустрічі".

Крім того, Кейт Джеймс зауважила, що акторка намагалася наслідувати свого коханого у всьому. Вона навіть відтворювала інтер'єр його будинку у своєму домі. Стосунки з Джонні Деппом змінили стиль одягу Ембер, яка почала сповідувати смаки світових ікон та додавала до свого гардеробу все більше епатажних речей.


Джонні Депп і Ембер Герд / Getty Images

Що відомо про розлучення Ембер Герд та Джонні Деппа?Акторське подружжя Джонні Депп та Ембер Герд пробуло в шлюбі з 2015 по 2017 рік. Причиною їхнього розлучення стала заява акторки про домашнє насилля, яку вона оприлюднила у престижному журналі. Після скандальної судової тяганини актриса змогла відсудити в ексчоловіка 7 мільйонів доларів, які пообіцяла віддати на благодійність.
Після розлучення Джонні Депп дав інтерв'ю британському журналу GQ. У ньому актор розповів, що ніколи не робив наругу над своєю ексдружиною і в майбутньому не має наміру пов'язувати своє життя із будь-якою іншою жінкою. Згодом він почав збирати докази у своїй невинуватості перед колишньою дружиною.