Про це йдеться на сайті видання.

Два роки тому американська зірка Ембер Хьорд звинувачувала колишнього чоловіка Деппа у домашньому насильстві. У розмові з журналісти актор вирішив відкинути всі звинувачення та пояснити, чому стільки часу мовчав про цю ситуацію.

Читайте також: Джонні Деппа звинуватили в побитті чоловіка зі знімального майданчику

Це боляче. Тема, яка завдає мені болю, була представлена як щось, від чого ти далекий, розумієте? Але завдавати болю тому, кого любиш? Як якийсь хуліган? Ні, я не робив цього, це навіть не схоже на мене,
– заявив Депп.


Джонні Депп для британського журналу GQ

Скандальний актор пояснив, що спочатку він вирішив "закрити рота" і ніяк не коментувати обвинувачення екс-дружини. А потім вирішив ще більше відмовчуватись, тому що він би збожеволів перед всіма виправдовуватись.

"Отже, спочатку, я просто закрив рота. Я знав, що це приклеїться до мене, і це стане більш дивним. Продовжувати тему? Можна збожеволіти. Я не збираюся вступати з кимось у полеміку щодо цього. Краще випити те, що вам потрібно виплюнути, а мої адвокати подбають про все інше. Я ніколи не виходив і не говорив про лайно", – підкреслив Депп, додавши, що не має бажання шукати нове кохання у житті.


Джонні Депп для британського журналу GQ

Нагадаємо, що Ембер та Джонні прожили в офіційному шлюбі з 2015 по 2017 рік. Причиною розлучення стала заява Хьорд прл домашнє насильство. Після судової тяганини актриса змогла відсудити в екс-чоловіка великі відступні (сім мільйонів доларів), які вона обіцяла віддати на благодійність. Нещодавно Депп дав відверте інтерв’ю, в якому описав болісне розставання з колишньою дружиною та про скрутне фінансове становище.