Якщо міняти постільну білизну у п'ятницю, то можуть розпочатися проблеми зі сном, наприклад, будуть приходити нічні кошмари. Неділя та церковні свята є несприятливими днями, адже з'явиться чимало буденних труднощів. Коли ж найкраще займатися цією справою, дізнавайтеся на сайті LifeStyle 24.

До уваги Запам'ятайте це: ось чому не можна розказувати сни до обіду

Коли варто міняти постіль

Найкращий день тижня для зміни постільної білизни – це субота. Тоді навколо панує позитивна енергетика, яка притягує у сім'ю достаток та здоров'я. Якщо ви хочете налагодити сон, то зробіть це у понеділок. Однак зауважте, що у перший день тижня не рекомендується прати будь-які речі.

Оновлювати постіль потрібно у четвер, аби привабити удачу. У ваш будинок, крім того, прийде процвітання, а фінансові проблеми зникнуть. До речі, для залучення грошей у спальні слід тримати квіти та ароматичні свічки.

Коли міняти постіль Сприятливі дні для зміни постелі / Фото Pexels

Вдалим днем для зміни постелі також є середа. Тоді це особливо рекомендується робити людям, які хочуть повернути гармонію та спокій у родину. Середина тижня, крім того, сприятлива для відпочинку.

Які ще є народні прикмети про постіль

  • Не варто часто змінювати постільну білизну. Річ у тім, що так прийдуть біди та нещастя, зокрема постраждають сімейні стосунки.
  • Краще не спати на постелі, яку перед тим не попрасували. Вважається, що тоді злі духи можуть зашкодити людині.
  • Чоловікові та дружині не рекомендується купувати постільний комплект помаранчевого кольору, оскільки хтось з партнерів зрадить.