Редакція 24 каналу підготувала добірку книжок про зиму, сюжет яких дуже непередбачуваний.

Читайте також 5 книг про те, як бути "вільними" від речей, що нас оточують

Книжки, які зроблять зимовий вечір незабутнім

"Різдвяна пісня в прозі: святкова розповідь з привидами", Чарльз Діккенс

Чарльз Діккенс в одній книзі розповів про найважливіші складові Різдва: щедрість, самовдосконалення через міркування, сентиментальність та навіть привітання один одного зі святом. Протягом багатьох років "Різдвяна історію" залишається улюбленою книгою багатьох дітей і дорослих.

У сюжеті розповідається про неприємного старого Ебінейзера Скруджа. Він був надзвичайно скупим і грубим. Але у ніч напередодні свята Скрудж залишається один у своєму похмурій холодній хаті. І тоді починається справжня містична історія, яка докорінно змінює чоловіка.

Різдвяна пісня в прозі
"Різдвяна історія" має декілька екранізацій / Ілюстрація prikol.bigmir.net

"Чарівна зима", Туве Янссон

Мумі-тролі подобаються як дорослим, так і дітям. "Чарівна зима" стала причиною появи багатьох таємничо-містичних зимових книг.

Абсолютно інший світ відкривається перед Мумі-тролем, який не зміг заснути взимку. Він знайомиться з дивними істотами, переживає самотність та страх.


"Чарівна зима" може бути в кожного, головне вийти з дому / Ілюстрація e-finland

"Біла безмовність", Джек Лондон

Про сувору та жорстоку зиму розповідає Джек Лондон. Люди та тварини опинились у полоні цієї пори року, вони переживають біль, голод, втому, але попри це долають разом увесь шлях.


Джек Лондон про відданість тварин і людей одне одному / Ілюстрація livelib

"Сніговик", Ю Несбьо

Перший сніг у книзі "Сніговик" – не привід для радості. У Норвегії починають зникати заміжні жінки, яких викрадає маніяк на прізвисько Сніговик. Чому він Сніговик та чи впіймає його поліція – читач дізнається лише прочитавши книгу.

Несбьо
Замість голови – голова жертви / Ілюстрація youtube

"Пережити зиму в Стокгольмі", Агнета Плейель

Головна героїня з книги Агнети Плейель переживає розлучення з чоловіком. Вона починає вести щоденник, щоб легше себе зрозуміти. Героїня вдало поєднує ідеї світової культури та власний побут і роздуми про життя.


У Стокгольмі розгортаються основні події книги / Ілюстрація livelib

"Діти зими", Лія Флемінг

Кей Партрідж та її донька Іві переїхали у старовинний маєток на зимові свята. Але ніхто не міг передбачити, що в будинку та в околицях почне відбуватися щось незрозуміле.


"Діти зими" / Фото twitter