Як повідомляє таблоїд TMZ, в анонсі "Гри престолів" образ персонажа Джеймі Ланністера має помітний недолік. На опублікованому промокадрі видно, як він обіймає Серсею. При цьому на талії героїні саги видніється права рука Джеймі Ланністера.

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон 6 серія: опубліковано трейлер епізоду

Користувачі мережі пригадали творцям "Гри престолів", що саме цю кінцівку, за сюжетом, відрубали ще у 3 сезоні. Відтак упродовж всієї історії Джеймі Ланністер поставав перед глядачами із золотим протезом.

Прихильники саги одразу ж відреагували на кіноляп критикою. Любителі "Гри престолів" заявили, що представники компанії HBO, які привернули чималу увагу до сюжету серіалу, мали б більш ретельно переглядати кожен із кадрів, адже за всіма епізодами уважно стежать мільйони людей у всьому світі. А от інші користувачі мережі стали на захист творців саги, зазначивши, що права рука в кадрі може бути просто віддзеркаленням лівої.


"Гра престолів": кіноляп / TMZ

Згодом виявилось, що права рука Джеймі Ланністера була фейком і насправді такого кадру у серіалі не було, – він був відзнятий лише по груди акторів. На промо-кадрі руку було "домальовано" за допомогою фоторедактора.

Як відомо, це не вперше у "Грі престолів" помічають кіноляпи. У 4 серії 8 сезону в одній зі сцен фанати помітили поряд з Емілією Кларк (Дейнеріс Таргарієн) стакан із кавою Starbucks. Помилка дещо обурила прихильників саги, адже фінальний 8 сезон готували до прем'єри довгих 2 роки, а його зйомки стали одними з найдорожчих у Голлівуді. Водночас така реклама принесла компанії Starbucks мільярди доларів доходу, а представники HBO прокоментували кіноляп:

Латте в одному з епізодів з'явилося помилково. Насправді Дейнеріс замовляла трав'яний чай, – з іронією заявили вони.

Що таке "Гра престолів"?
Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, серіал буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.