Кімнатні квіти створюють затишок у домі. До того ж вони очищують повітря, що є дуже корисним для нашого здоров'я. Відповідно, наша дихальна система буде працювати краще. Які кімнатні рослини очищують повітря – знає 24 Канал.

Буде корисно Не агроволокном: як правильно вкрити виноград на зиму

Які кімнатні рослини очищують повітря

Алое вера – дуже корисна рослина. Її сік використовують, аби лікувати проблеми зі шкірою. Однак, всередину не варто вживати, бо можуть бути розлади травної системи. Велика перевага алое у тому, що воно значно очищує повітря від різних шкідливих речовин і збагачує його киснем.

Алое вера
Алое вера / Фото Milosvet.com.ua

Драцена – дуже гарний помічник в очищенні повітря. Вони поглинає формальдегід, бензол та трихлоретилен на відстані 10 метрів. Її часто ставлять біля вікон, які розташовуються у бік дороги. Драцена є однією з п'яти рослин, які виділяють найбільше кисню у простір.

Драцена
Драцена / Фото "Камелія"

Плющ досить швидко росте та йому не потрібно багато умов для розвитку. Він створює гарну атмосферу у будь-якому будинку чи квартирі. Саме плющ дуже добре вбирає вуглекислий газ, забираючи з повітря шкідливі речовини. Це хороший варіант для ванної кімнати та туалету. А ще плющ добре бореться з цвіллю, тож можете поставити його там, де є проблема з великою вологістю.

Плющ
Плющ / Фото "Флоріум"

  • Сансевієрія допомагає позбутися оксидів азоту та формальдегідів. Підійде для будь-якого приміщення, бо має красивий та простий вигляд. Сансевієрія позитивно впливає на імунітет людини та оберігає його від токсинів, які виділяє лінолеум і синтетика.

Сансевієрія
Сансевієрія / Фото Pinterest

  • Хамедорея часто виростає аж до 2 метрів. Вона насичує повітря вологою, до того ж очищує його від формальдегіду, аміаку та ксилолу. Ця речовина гарно фільтрує повітря від шкідливих речовин, які виділяє пластмаса. Але вирощувати її може бути непросто, бо її треба постійно поливати.

Хамедорея
Хамедорея / Фото "Флоріум"

А є рослини, які навпаки не варто тримати в приміщенні. Бо вони можуть нашкодити.