Кімнатні рослини виділяють кисень тільки вдень. А в нічну пору – поглинають його та водночас виділяють вуглекислий газ. Людина може від цього задихатися. Тож які кімнатні рослини не варто тримати у спальні – знає 24 Канал.
Корисно Орхідеї будуть цвісти дуже довго: чим їх підживити
Які кімнатні рослини не можна тримати в спальні
Експерти радять не ставити у спальню такі рослини, як дифенбахію, олеандр, молочай, японську родею. Якщо не доторкатися до них, то вони ніяк не нашкодять. Але якщо зачепити, то з них піде отруйний сік. При потраплянні всередину, викликає серйозні проблеми в організмі.
Дифенбахія / Фото Pinterest
- Не рекомендується залишати в спальні кімнатні квіти, які мають стійкий запах і можуть спричиняти алергію. Йдеться про олеандру, примулу.
Олеандр / Фото "Кімнатні квіти та рослини"
Категорично не підійде монстера. За повір'ям, ця рослина забирає енергію з людини. У нічний час монстера дуже поглинає кисень. До того ж у ній є отруйний сік, який досить небезпечний для дітей та тварин.
- Не можна ставити в приміщення гортензії та лілії. Вони виділяють сильний аромат, який не всім підходить. Може виникати головний біль та кашель. Краще зберігати їх в іншому місці.
Лілія / Фото "Декоративні садові та кімнатні рослини"
Кротон – поганий варіант для зберігання в спальні, бо він має отруйний сік. Навіть викликає опіки на шкірі. Однак, найгірше, якщо він потрапить у кров або шлунок. Це може закінчитись смертю.
Кротони / Фото Flowers.ua
- Не дуже хорошою ідеєю буде ставити у спальню рододендрон. У ньому міститься речовина, яка спричиняє нудоту, хвороби кишківника та серця.