Про це повідомила сама Кім на власному сайті та у соцмережах. Згідно з повідомленням, у щасливої пари народилася дівчинка. Пара вже виховує доньку Норт та сина Сейнта. Однак третя вагітність була б небезпечною для здоров’я Кім, тому вона звернулася до сурогатної матері.

Після цього повідомлення у коментарях шанувальники Кардашян вже пропонують свої ідеї для імені дівчинки. Прізвище чоловіка West (Уест), у перекладі українською воно звучить, як "Захід". Сина Кардашян звуть Saint West (Сейнт Уест), у перекладі українською це звучить, як "Святий Захід". Доньку звуть North West, що в перекладі означає "Північний Захід". Тож, якщо продовжувати традицію таких незвичайних імен, в коментарях пропонують назвати майбутню дитину Wilde West ("Дикий Захід), Winter West ("Зимовий Захід"), East West ("Східний Захід"), Tuesday Winter West ("Зимовий Захід у четвер").

Однак, жодне із цим імен Кардашян та Уест не обрали. Вони назвали доньку Chicago West (Чікаго Уест). Для батька доньки Чікаго – особливе місто, саме там він сформувався, як репер.

Про це повідомила сама Кардашян в своєму Twitter'і.

На ім'я також відреагувала сестра Кім – Хлоя Кардашян.

"Мені так подобається це ім'я! Вона Чі (Chy)", – йдеться в повідомленні.