На сторінках Business of Fashion з'явилася фотосесія 37-річної Кім, а також інтерв'ю, в якому вона розповіла про успіх своєї марки косметики KKW Beauty, яку вона запустила близько року тому.

Читайте також: Кім Кардашян засвітила пишні форми на пляжі

Кім Кардашян для Business of Fashion

Видання вказує, що у перший день після старту продажів косметики KKW Beauty засіб для контуру від Кардашян продали всього за три години з моменту прем'єри, а сума загального доходу за день досягла позначки в 14 мільйонів доларів. Водночас колекція макіяжу, яку створила зірка із своїм візажистом Маріо Дедівановічем, була розкуплена всього за 40 хвилин.

За різними неофіційними даними, за рік KKW Beauty приніс Кім не менше 100 мільйонів доларів чистого доходу.

"Я перебуваю у робочому режимі нон-стоп. Я ніколи так важко не працювала. Раніше я думала, що якщо ти встаєш о третій годині ночі, щоб підготуватися до ефіру і зробити зачіску і макіяж, то ти важко працюєш. Але зараз я розумію, що це не так. Я не можу передати, наскільки складно балансувати – будувати відносини, народжувати дітей, виховувати їх і одночасно працювати. Це зовсім інший досвід", – говорить вона.

Кім Кардашян для Business of Fashion

Кардашян наголосила, що попри складнощі, вона планує і далі будувати свою бізнес-імперію. Вона також анонсувала випуск нового аромату.

"Мій наступний аромат вийде у травні. KKW Body, він просто неймовірний. Я дуже пишаюся цим запахом. Він пахне так, як у моєму розумінні пахне золото", – розповіла зірка.

Читайте також: Кім Кардашян склала список своїх ворогів та надіслала їм власні парфуми: фото